Sirifan

Jakou větu mám použít k vyznání lásky?

Rozhodl jsem se holce co se mi líbí říct co k ní cítím. Poradíte mi nějakou rychlou výstižnou větu kterou můžu napsat nebo říct. Nejsem moc zkušený.Prosím o radu. Děkuji
Doplňuji:
Vím že mám říct Miluji tě ale potřebuju poradit při jaké příležitosti to říct nebo jakou větu říct před tím. Protože jen vykřiknout miluji tě by asi nefungovalo

Nejlepší odpověď
Syd

Ptáš se při jaký příležitosti. Tak třeba až bude něco povídat, tak se na ní zasněně a s jemným úsměvem zadívej a až se zastaví a zeptá se co je, tak jí to řekni. Anebo jestli nechceš hned jít se srdcem na dlaň, proč hned takhle silná slova, vždyť se stačí párkrát „nenápadně“ zmínit, že je ti s ní moc fajn, pár upřímných milých pohledů, a potom že jí máš rád. Nemysli si, my holky nejsme jako vy, že co se nám neřekne, to nevíme. Neni přece slepá.

Další odpovědi
Lakeysha

„Miluji tě“ ženskou potěší, i kdybys to na ní hulákal ze záchoda… nepřemejšlej nad tim tolik. Ale pravda, pokud jí ještě nemáš dost „zpracovanou“, možná bych začala něčím mírnějším. Říct jí, že se ti líbí, že bys jí rád poznal víc, klidně se romanticky rozkecej o tom, co tě na ní tak fascinuje…pozvi jí na rande někam na hezký místo, kde si můžete nerušeně pokecat…víš co, tohle je jedna z těch životních situací, kdy jsou klišé nejenom povolený, ale mnohdy spíš vítaný. A kdy jí to říct? No nejlíp někdy, až u toho nebude okouněť deset uculujících se kámošů. Jinak bych to až tak hluboce neřešila. Vhodná chvíle se vždy najde.

terry

Jednoduché mám tě rád. A při jaké příležiti? To už musíš vystihnout sám 🙂

led

Nepátraj po spôsobe. ak ju naozaj ľúbiš, tie slová prídu vo vhodnej príležitosti samé.
Riaď sa srdcom, to už tie správne slová nájde. Hľadanie spôsobu vyjadrenia lásky nemusí hneď vyjadrovať silu citu.
Doplňuji:
V jednom filme Lino Ventura išiel na návštevu svojej lásky, každé poschodie si hovoril inú vetu a keď mu otvorila dvere, povedal úplne paf, zabudol, čo chcel vlastne povedať… :)

Lukasy

Stači řict miluju tě je to takove kouzelne slovo ktere sice nemá žadnou váhu , ale každý z toho šíli. Jinak pokud ji fakt miluješ tak to přijde samo stači to uplně obyčejně a upřimně řict. Jinak někde kde budete sami a nebo budeš myslet že ted je ta spravna chvile.

KratochKarel

Co jí nechat poslat kytici se vzkazem ? :) Já jsem takhle teda řešil omluvu, ale povedlo se ;) na baby to prostě zabírá, takže kdyby náhodou, tak se mrkni na www.florea.cz

KratochKarel

Co jí nechat poslat kytici se vzkazem ? :) Já jsem takhle teda řešil omluvu, ale povedlo se ;) na baby to prostě zabírá, takže kdyby náhodou, tak se mrkni na www.florea.cz

Pastorna

Tak záleží, v jaké fázi váš vztah je. Pokud spolu už nějakou dobu chodíte, možné by nebylo špatné vytvořit příjemnou atmosféru, zavést řeč na váš vztah a pak jí to prostě říct. Co třeba nějaký májový pobyt, jako nabízejí tady – https://www.da­en.cz/majove-pobyty :)

kristýnary

Jestli jí chceš překvapit a stydíš se, dám ti jeden tip. Přítel mi minulý týden nechal do práce poslat pugét růží se zamilovaným vzkazem od https://www.fle­urop.cz/rozvoz-kvetin-praha a hrozně mě to potěšilo 🙂 . Objednej si teda rozvoz květin Praha a pošli svojí přítelkyni květiny se vzkazem a uvidíš, že u ní zaboduješ 🙂 .

Sirifan

To jo ale při jaké příležitosti to mám říct nebo nějakou větu před Miluji tě! Myslím že když se budem bavit a já řeknu Miluji tě tak to asi nepude.Prosím poraď