dust8

Jakou máte zkušenost s otevíráním mobilu pomocí čtečky otisku prstu, či u jiných zařízení?

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Zkušenost spíše špatnou. Pokud máte na mobilu obal, těžko otevřete telefon čtečkou otisku, takže raději chráním telefon před poškozením a používám gesto.

Další odpovědi
aliendrone

Žádnou, vyhýbám se tomu jako čert kříži, používám gesto (a jako sekundární mám nastaven PIN). :)
Jinak se dělají i kryty s „dírou“ nejen pro foťák, ale i pro čtečku. Mobily, které se odemykají otiskem zpředu (přiložením na displej) prý mívají potíže, pokud je použita jako dodatečná ochrana přídavné krycí sklo. Jsem slyšel, přirozeně to vyzkoušené NEMÁM, viz výše. Osobně bych se ale tohoto krycího prvku NEVZDAL, ty šmejdy NIC nevydrží a to ani když máš „zodolněný“ mobil s „military spec.“!

Bohužel vývoj šel dál a tvůj osobní fízl je v mnoha případech natolik dokonalý, že tě už rozpozná podle XICHTU (odemykání pomocí rozpoznání obličeje), takže si tě zosobní tak či onak, Což sice lze pořešit např. dokoupením a instalací mech. krytky na optiku, ale je to podle mne ztracený boj, Reálnou anonymitu si dnes neudržíš ani s předplacenou tlf kartou, zpravidla tě dožene rozpoznání dle metadat a spol. :(

Prostě já...

Používám. Je to dobrá funkce.

Emefej

Žádnou.

paul1

Na mobilu tuto možnost (jak mne poučil vnuk) mám, ale raději nepoužívám, na spolehlivost tohoto moc nevěřím.

Dochy

Mám 2. mobil s otiskem. První – čtečka na tlačítku, druhý – čtečka na displeji. Za mně dobrý, děti se zatím ke hrám nedostali (chtěli půjčit palec, ale byl jsem neoblomný). Mám ochranné sklo a nevadí.

Měl jsem čtečku na notebooku a nastavené přihlašování a přepínání uživatelů podle otisku, ale bylo to na houby. čtečka na frekventovaném místě u klávesnice (pořád tam leželo zápěstí) a ten trouba se furt snažil zjistit kdo že ho to ošmatává.