Googlenka

Jakou má tento odznak hodnotu?

Nemůžu to nikde najít, je to Medaile Mistr Zítřka. O kolik myslíte, že se tomu zvýší hodnota?

Odpovědi
marci1

Možná nějakou podobnou?:
https://aukro­.cz/ssm-zenit-mistr-zitrka-odznak-medaile-socialismus-komunismus-propagand-6947596699

elkon

Žádnou.

isteron

Najskôr nejakú dokumentárnu. Ale numizmaticku žiadnu. Bola to súťaž odborných znalostí a šikovnosti v odboroch učňovského vyučovania. A Keďže to organizovalo SZM, tak to malo ideologicko – politický podtext.

nyjono

V dnešní doběm á hodnotu pouze pro toho, kdo ji dostal.
Cenu nemá žádnou.
Možná ji bude mít tak za cca 100 let.