DomcaJe

jakou kosmetiku na první vrásky?

Zdravím, jdu si k vám pro radu. Chtěla bych dceři (24) udělat k narozeninám radost kosmetikou,ale moc se v tom nevyznám a těch produktů je mnoho. Už dlouho si ztěžuje na první vrásky a unavenou pleť, máte prosím něco osvědčeného?

Odpovědi
Savier

Něco od značky Dermacol. Tím neuděláš chybu.

elkon

Vrásky jsou většinou projevem stárnutí, to se nezastaví. Různé přípravky akorát tahají z lidí peníze.

osmanek

Pěkný den :) já jsem kupovala na Vánoce tuhle sadu https://www.am­beauty.cz/hyal­derma-sada-kosmetiky-pro-hydrataci-pleti/ poradila mi ji moje mladší kolegyně. Měla by být právě na začínající vrásky a hydratovat. Má i hezké balení, jako dárek jistě potěší, má i příjemnou lehkou vůni po zeleném čaji