myšpulín

Jakou kávu pijete nejradši?

Já mám nejradši ráno rozpustnou kávu s mlékem a se lžičkou cukru a někdy odpoledne si dám ráda malou tureckou kávu se špetkou skořicí a troškou cukru 🙂

Nejlepší odpověď
led

najviac pijem klasickú zalievanú.

Další odpovědi
anonym

Klasického turka z Jihlavanky.
Doplňuji:
..a někdy s rumem,pardon,tu­zemákem.

bigbít

Nejraději mám vídeň…

janek66

Já si nejraději dám klasického turka do velkého hrnku a přidám trochu čerstvého mléka z mlékomatu.Bez cu­kru.

hanjimka

Ráno větší hrnek rozpouštěcí krémové kávy s mlékem a trochou sladidla.Odpoledne menší presso s mlékem.Někdy capuccino,latté a v létě ledové frappé.