Jakou domácí pekárnu? Jaká značka je nejspolehlivější?

Odešla mi pekárna Eta Siesta a chtěl bych koupit novou. Uvažuji o značkách Domo, Unold a Electrolux? Nemáte s nimi někdo zkušenosti zda jsou spolehlivé?

Odpovědi
panenka

S touto značkou žádné zkušenosti nemám moje Babička má domácí pekárnu značky Panasonic a je s ní spokojená.

ReHu

To je těžké, značka neznamená, že všechny výrobky budou dobré.
Konkrétně např. Bosh je známá tím, že jeden výrobek je skvělý a další v řadě podprůměrný.

Já mám pekárnu Kenwood a jsem spokojená už pr let.

člověk

všechny pekárny jsou stejné,minimální rozdíly ani nevyužijete,jen ceny jsou rozdílné,
hlavně kupte pekárnu dvouhákovou a takovou na kterou seženete náhradní díly,
česká eta také není špatná

norek

Já mám eta siesta .zatím dobry.