Kryšpín

Jakou budoucnost mají haldy odpadků?

Tyto haldy se časem zatravní, případně se na nich bude něco pěstovat, neb se to nechá jako památky pro budoucí generace.

Nejlepší odpověď
agentpv

To je vzkaz budoucím generacím. Archeologové taky mají velikou radost když najdou odpadní jámu třeba z doby bronzové – plnou střepů, kostí, nástrojů, někdy i lidí, dětí …

Další odpovědi
aliendrone

Řekl bych, že o jejich budoucnost nemusíš mít strach, dovolil bych si tvrdit, že je ZAJIŠTĚNA! (ve smyslu obavy před jejich vymizením) ;) :D

WTLS

Jesli myslíš skládky, tak vůbec nic, prostě se vždy zasypou, zatravní a to je vše, až bude nedostatek surovin, pak se v tom teprve budou další generace hrabat

jirka F

Myslím že časem zarostou trávou u nás za vsí bývala nedávno skládka odpadků. A dnes po 7 letech od uzavření už po ní není ani památky jak je zatravněná. Ovšem pokud se jedná o skládku která převyšuje hory,lesy tak to než se zatravní může trvat klidně i 20 let ojediněle i 30 let.

Ps:Už jsem unaven,takže nepíšu už tak jako ve dne.