Avatar uživatele
Kepler

Jakého nejvzácnějšího ptáka jste kdy viděly na vlastní oči?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1, aliendrone před 1554 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Toho svýho!! Jedinej exemplář na světě a jen tak ho někomu neukazuju… Sorry, se ptáš ženskejch…

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Nemohu posoudit. Jezdívám po ZOO, tam jsou papoušci, dravci a podobně. Takže i rajky a jiné. Možná je nějaký pták dost vzácný pro danou ZOO. Mně osobně připadá vzácný tukan, kterého jsem také viděl, ale třeba v Jižní Americe je běžný, jako náš kos.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Na jedno i druhé oko jsem nespatřila toho nejvzácnější ptáka na světě, neboť jsem četla, že nová studie, která se zabývala jeho studiem, zjistila, že ho bylo téměř nemožné spatřit a že proto je tak vzácný, že zřejmě neexistoval a neexistuje. Jedná se o „bulbulce nigerijského“. 🙂
Na svá krásná očka jsem spatřila krasku krátkoocasou jávskou a v našem lese krásně vybarvené bažanty, jež původně do české přírody nepatří, ale kodrcat umí, až se to nedá poslouchat. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zbyndo

Pokiaľ viem,bol to Kakadu,lebo keď som chcel dcérke kúpiť nejaké zvieratko v chovprodukte,30 ro­kov dozadu,stal 26 tisíc,na tú dobu balík peňazí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Nevím, jestli je nejvzácnější, ale pro mě je nejvíc zajímavý.
Kasuár přilbový ohromně velký pták. Osamocený smutně
vyhlížející ve výběhu. Viděla jsem ho v ZOO Brno.
http://zoozapra­.wz.cz/kasupri­.htm

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Papuchalk ve volné přírodě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Edison: samozřejmě jsem se ptal ženských. Snad mě neřadíš mezi ty blby, co nerozlišují mezi tvrdým a měkkým. Ale jinak dobrá odpověď!

před 1554 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek