bolak

Jaké znáte hekající tenistky?

Pokud jich uvedete vícero, můžete mi je seřadit podle hlasitosti. Dík.
Doplňuji:
No tak šup, potřebuju jména, dělám na toto téma diplomovou práci. Takže Šarapovová, já si ještě vzpoměl na Selešovou, pramatku všech heků.

>>>http://www­.youtube.com/wat­ch?v=GY0FNMGDs-Y

Dejte si tu práci a zkuste ještě zavzpomínat, je to škoda, taková velká poradna a o sport se tu nikdo nezajímá. :(

Nejlepší odpověď
Natty

Maria Sharapova

Další odpovědi
Damiana

Zas takovou práci to nestálo, to bys jistě s trochou snahy zvládl i sám! 🙂
Tady máš docela slušný žebřík.

http://www.spor­t.cz/ostatni/te­nis/clanek/188259-video-tenistky-prestante-hekat-zlobi-se-ve-wimbledonu-i-lendla-to-rusilo.html

jmhad

Záleží při čem hekají.Upřesni

anonym

Bolaku, dnes nejznámější je Maria Šarapovova, ale mně stačila Hana Mandlíková, která nedokázala při svých turnajích udržet nervy a jazyk na uzdě a urážela docela bezostyšně sudího a nejen jeho. Bylo to nesmírně trapné. Tenis hrála docela slušně, ale chovala se jako vidlák z vidlákova.
Doplňuji:
Hansi, text mi povědomý není. Otázku jsem četla celou a více než „hekající tenistky“ mi vadily vulgární projevy naší tehdejší tenistky číslo jedna.
Mimochodem, Mandlíková také „hekala“ a seřadit bych dnes hlasitě se projevující sportovkyně měla problém. Už méně slyším.
Pokud máš ještě nějaký další problém s mou odpovědí, ráda poskytnu další bližší vysvětlení.

anonym

ocko,
není ti tenhle text trochu povědomý

Jak rychle jsou zde někteří odpovídající hotovi s otázkou, a jak nesmyslně odpovídají na něco, nač se ani tazatel neptal.
Doplňuji:
Tak trochu pomůžeme paměti
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nezda-se-vam-ze-tyto-odpovedi-upadaji

Otázka byla o hekajících tenistkách, ne o hádájících.

A doplňuji
„Další spousta lidí tady něco píše jenom proto, aby aspoň něco napsali, byť je to sdělení, že vlastně odpověďět nemají co.“
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-jiny-jazyk-se-ucit-krome-anglictiny-a-nemciny

bolak

Damiana: no pane jo, ten řvoucí lev mě teda pořádně zmát, myslel jsem že je to nějaká přezdívka nebo indiánský jméno jako Bílý bizon…

proč jim teda nedaj nějaký náhubky viď, nebo proč jim moravanka nepůjčí dusítka?

Damiana

Řvoucí lev je lehce matoucí, ale jistě ne pro muže tvého formátu! Přeji mnoho úspěchů s kandidaturou, nebo na čem to zrovna děláš…
A co jeptišky v ulicích a tvá slibovaná spousta otázek na ně? Dozvěděl ses něco nového, nebo na tebe řvaly víc než ty tenistky? 🙂

bolak

na žádnou jsem bohužel nenarazil, tak buď jsou všechny u vody a nebo měl pravdu jmhad a jsou zalezlý někde v ústraní a maj „něco důležitého na práci“

bolak

Damiana: no vidiš, tohle jsem přesně hledal :) zajímavý že jsem to prve nenašel, zřejmě měl google blackout, a nebo mám jen demoverzi