zzzzz

Jaké upřednostňujete hodiny (hodinky), digitální nebo ty klasické s ručičkama?

Nejlepší odpověď
Andělé

nějaké jiné

Používám jen mobil.
Více: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vaham-vlozit-otazku-na-kterou-jsem-nenasel-v-modre-liste-odpoved-i-kdyz-jich-bylo-na-deset-listu-ale-budiz-mi-odpusteno

Další odpovědi
anonym

klasické s ručičkama

Upřednostňuji hodinky, které jdou a které dokáží jít co možná nejpřesněji.
Na mobilu sice čas mám, ale považuje se za neetické ve společnosti sahat do kabelky nebo do kapsy a kontrolvat si čas na mobilu.

anonym

nějaké jiné

Doplňuji:
Žádné, mám hodiny v mobilu.

hanulka11

nějaké jiné

nějak jsem si zvykla na mobil v kapse popř. v kabelce a hodinky nepotřebuji

yukí – asi jsi vyčerpala denní limit na vkládání otázek
Doplňuji:
ve společnosti se bavím a nekoukám na hodiny

Elile

Digitální

Doplňuji:
Když jsem byla menší, tak jsem měla raději normální, ale ted mam také pekné značkové digitální, beru je spíše jako modní doplnok.. :)

david22

nějaké jiné

Doplňuji:
Mobil

terry

nějaké jiné

Mobil
Doplňuji:
Pokud jdu na společenskou akci, s ručičkami.
Sportovní, vodotěsné s pár fcemi mám digi.

Lukasy

Digitální

Doplňuji:
Na mobilu

Michal Kole

Digitální

led

nějaké jiné

Záleží od situácie.
Ak netreba presne na sekundu, minutu stačia aj astronomické, podľa výšky Slnka nad obzorom,
digitálne pri práci s časovými údajmi
ručičkové do spoločnosti

Wolf

klasické s ručičkama

Doplňuji:
Vy jste pitomci, tazatelka se ptá na typ zobrazení času. Jestli číslama (digit=číslice) nebo ručičkama. Na mobilu může být obojí.
A já jsem pitomec taky, protože dávám přednost digitálkám a click jsem omylem vedle.

štamgast

Digitální

Radši digitální, na ručičkách to není úplně přesně na minuty.

gepik

Digitální

CATHY

Digitální

Doplňuji:
na mobilu