Avatar uživatele
anonym

Váhám vložit otázku,na kterou jsem nenašel v modré liště odpověď,i když jich bylo na deset listů!Ale budiž mi odpuštěno.

Jakým hodinkám dávate přednost,klasickým nebo digitálním?!

P.S. Ještě ta setsakramentská rubrika! Hodinky jsou přece doplněk,že ?!
Doplňuji:
Jak tedy zjišťujete přesný čas,když nenosíte hodinky a nemáte po ruce mobil?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? mosoj, GM, Andělé, johana 56, Drap před 4461 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Jedině klasika. Na digitálních se mě místo času ukaýe 14 děleno 37 a než to vydělím, tak mě ujede vlak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

nenosím poslední dobou hodinky , když potřebuji čas , mrknu na mobil
Doplňuji:
mobil mám v kapse a když jsem doma ,není čas mým pánem …tak asi nějak

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Andělé

Dávám přednost mobilu. Je to i můj blbníček,pořád mi pípá nějaké upozornění,abych na něco nezapoměla. Ale ráno ho nesnáším,ten budík v něm bych nadobro vymazala!
Jinak hodinky už léta nenosím,ale občas vidím známé,jak se k hodinkám vrací a všechny mají klasické. Ty bych si vybrala i já..
Doplňuji:
Já mám mobil pořád po ruce. Doma koukám na nástěnné hodiny,ale když jdu někam,beru si ho s sebou,jsme nerozluční přátelé..:-))

Upravil/a: Andělé

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Manžel je posedlý zajímavým designem hodinek a tak jich mám docela dost. Ale v žádných nemám baterku, protože je nosím jen pro parádu – jak se mi zrovna hodí. Upřednostňuji klasické s ručičkami. Mám i kapesní, takové artdeco – ty na ženě v upnutém kostýmu myslím, vypadají zvlášť efektně.
Když potřebuji vědět, kolik je hodin, mrknu na mobil.
Ještě jsem si vzpomněla, že když jsem byla malá, dostala jsem k narozeninám hodinky s šaškem. Dělal stojku a čas tak ukazovaly „nožičky“.
Doplňuji:
Přesně jako Andělé. 🙂

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

mám troje krásné a velmi drahé ručičkové hodinky a přesto nosím mobil..
Doplňuji:
doma mám hodiny všude musím vidět, kolik mi ten den ukrajuje..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Není to tak špatná otázka. Pracuji s oběma způsoby zobrazení času. Takže používám hodinky které ukazují na oba způsoby. Někdy si na určitou akci vezmu dokonce jenom digitální.

Pro běžné odečítání času mám nejraději klasiku s pěkně silnými a dobře viditelnými ručičkami. V tom případě využívám pouze obrazovou paměť . Je to rychlejší ( nemusím nic dělit) a nevyrušuje to tolik při práci či řízení čehokoliv a odečítaná přesnost je dostačující.
Problém nastává v okamžiku kdy potřebuji pracovat s přesným časem, přesně na minuty.
Pak používám digitální zobrazení.

Znám lékaře kteří právě při své činnosti potřebují znát přesně čas na minutu a používají jenom digitální.

Vytahovat mobil abych zjistil čas to je mně jaksi poroti srsti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Johny_r

Klasický automat je super věc. Ale kde na to brát, že? Takže momentálně funguji na Quartzkách Citizen Ecodrive. Má to ručičky, vypadá to pěkně, ale v podstatě to jsou digitálky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danča84

Jako módní doplněk bych dala pro ženy elegantní ručičkové a pro muže sportovní digitální, ale co se mě týče, používám výhradně hodiny na mobilu – nosit ty náramkové jsem si už úplně odvykla:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Celý život jsem hodinky sundavala jen při vstupu do vany. Dnes jedině mobil.
Měla jsem krásné ruské tmavé, samozřejmě ručičkové.

PS:myslím, že otázka bude přesunuta do „Ankety a zábava“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Mechanické hodinky sbírám a střídám je s podobným zaujetím, jako ženy boty, myslím. Poslední dobou ale nosím digitálky casio, u kterých nemusím mít strach, že je ztratím, nebo rozbiju. Mými mechanickými zázraky se kochám jen v klidu domova…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Odpoviem na doplnok:
Je jeden krásny spôsob, na ktorý zatiaľ nikto z prítomných neprišiel: opýtam sa niekoho.
Pokiaľ pracujem so sekundami – počítam
V prírode, ak svieti slnko, zmeriam si výšku Slnka nad obzorom a pomocou Pytagorovej vety vypočítam čas… (kecá mi to ale dobre, nie?), pravda je: v skutočnosti podľa výšky Slnka odhadnem čas.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Andělé

Ad Benyta,tj.ta lepší možnost,spíš aby ji mazal nesmazal..:-D

před 4461 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek