Malvína

Módní ikona druhé poloviny 20. století zemřela. Byli jste fanoušky jeho módy?

Samozřejmě je řeč o Karlu Lagerfeldovi, německém návrháři. Znali jste jej? Zajímali se o jeho módu? Pro mě osobně byl velkou ikonou módního průmyslu. Jeho image byla osobitá, vypadal jako nějaká postavička z pohádky, nicméně byl žádaným a obdivovaným a obdivovaným návrhářem. Jeho kousky mám moc ráda. Dožil se úctyhodných 85-ti let.

Nejlepší odpověď
Kepler

Jsem jen obyčejný chlap a žádný metrosexuál, takže mě móda nikdy nezajímala. Maximálně mě pobavilo, co za šílenosti se objevovaly na přehlídkových molech, včetně těch kostlivců údajně ženského pohlaví, co ty modely nosily. Nic pro všední život. Možná jako inspirace mohly posloužit, takže módní návrháře tak úplně nezatracuju. Ostatně minisukně a bikiny určitě taky vynalezli chlapi a to jsou snad jediní návrháři, kterým jsou vděční snad všichni muži na planetě (mimo Arabů, Pygmejů apod.). O panu Lagerfeldovi jsem nikdy neslyšel, ale určitě měl (doslova) bohatý a zajímavý život.

Další odpovědi
marci1

Jelikož mám ráda elegantní a černo-bílou módu, tak jsem mu fandila. 🙂
http://www.ma­gara.cz/blog/karl-lagerfeld.html

Arne1

Nic mi to jméno neříká