Avatar uživatele
Malvína

Módní ikona druhé poloviny 20. století zemřela. Byli jste fanoušky jeho módy?

Samozřejmě je řeč o Karlu Lagerfeldovi, německém návrháři. Znali jste jej? Zajímali se o jeho módu? Pro mě osobně byl velkou ikonou módního průmyslu. Jeho image byla osobitá, vypadal jako nějaká postavička z pohádky, nicméně byl žádaným a obdivovaným a obdivovaným návrhářem. Jeho kousky mám moc ráda. Dožil se úctyhodných 85-ti let.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Kepler, Anikitos před 1893 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Jsem jen obyčejný chlap a žádný metrosexuál, takže mě móda nikdy nezajímala. Maximálně mě pobavilo, co za šílenosti se objevovaly na přehlídkových molech, včetně těch kostlivců údajně ženského pohlaví, co ty modely nosily. Nic pro všední život. Možná jako inspirace mohly posloužit, takže módní návrháře tak úplně nezatracuju. Ostatně minisukně a bikiny určitě taky vynalezli chlapi a to jsou snad jediní návrháři, kterým jsou vděční snad všichni muži na planetě (mimo Arabů, Pygmejů apod.). O panu Lagerfeldovi jsem nikdy neslyšel, ale určitě měl (doslova) bohatý a zajímavý život.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Jelikož mám ráda elegantní a černo-bílou módu, tak jsem mu fandila. 🙂
http://www.ma­gara.cz/blog/karl-lagerfeld.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

Nic mi to jméno neříká

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek