S4cey

Jaké učivo je na nástavbovém studiu?

V září půjdu do školy na nástavbové studium (udělat maturitu) přecetl sem si seznam předmětů a zajimalo by mě zda je nějaká stránka kde bych našel látku co se zhruba v průbehu roku učí, samozřejmě je to každý rok jiné ale jen tak zhruba. Je něco takoveho?

Odpovědi
elkon

Možná ti poradí nějaký jasnovidec, který pozná, co je to za školu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Daidal

Nástavba je většinou podnikání/eko­nomika. Co všechno to zahrnuje najdeš na stránkách školy po rozklinutí informací o konkrétním oboru. Nástavbové studium dané školy je konkrétí obor. Měl by tam být i rozpis vyučovacích předmětů podle ročníku (1.a 2.) a kolik jich je týdně.

Petr44

Pokud to není nějaká obecná nástavba typu podnikání, tak se bude učivo motat kolem toho samého, co na učebních oborech předcházejících dané nástavbě.