Dan-Bohm

Jaké tvurčí činnosti by mohl dělat 14-letý kluk?

Dobrý den, chtěl bych dělat nějakou kreativní činnost, ale nevím jakou. Poraďte mi prosím vás nějakou. Nejlépe s počítačem.

Odpovědi
anonym

Pokud sám nemáš ´nutkání´ k nějaké tvůrčí činnosti, vykašli se na ni – a dělej rutinu.
Kreativní činnost musí člověk pociťovat jako potřebu.

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prazdniny-co-delat
tady jsem to už vypsala, je tam plno videí, se kterými se můžeš zabavit a něco tvořit, nenͨí to ovšem s počítačem ☹

ivzez

S počítačem?
Co se třeba naučit programovat hry?

Dumbo

můžeš začít kreslit v grafických programech (např. photoshop, Gimp, Paint tool SAI atp.) nebo rovnou animovat ;)