Avatar uživatele
Kelt

Jaké sloveso byste vybrali na charakteristiku děje?

Před cvičením se musíme, rozcvičit, rozehřát. Měl jsem noční směnu, spal 5 hodin, najedl se, ale pořád se necítím OK. Půjdu nakoupit, projít se, protože se musím (rozmyslet, nastartovat) hledám vhodný výraz. Děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 1657 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Nabudit, probudit, (pořádně) probrat, zaktivizovat – ježiš, mohl bych psát a psát. Volba nejvhodnějšího je na tobě, závisí na celkovém kontextu. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Ono je to dost těžký, když vlastně řešíme REGENERACI/AK­LIMATIZACI organismu formou pohybu těsně před cvičením. Napadá mě: …znova najíst?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> Já ti to říkal, nech tu Emmu na pokoji. Díky ní (a cestování za ní) používáš termíny NEVHODNĚ. Aklimatizace se je přizpůsobní panujícím podmínkám (např. díky časovému posunu mezi USA a ČR, když za ní cestuješ), regeneruješ prozměnu po divoké noci s Emmičkou (ani si to raději nepředstavuji)!! ;)

JJ, jsi prostě ztracený případ, nedáš si poradit a ne a NE! Z Keplera si vem příklad, ten erotochlívuje v podstatě NONSTOP (i ve spánku při snění lítá za děffkama) a to BEZ průvodních negativních dopadů, které postihují tebe. Vím že ti konto Emmičky nedá spát, rozumím tomu hladu po penězích (resp. touze je vydělat/získat). Ale zamyslel ses někdy nad DOPADY svého jednání. Zlomená srdce krásných žen zoufale skučících (NAVZDORY zlé zkušenosti!!) po sňatkovém unterwassermanovi – to tě nechává klidným?

Inu co, pánbíček tě potrestá, po smrti půjdeš rovnou do nebe, kde budeš až do konce věčnosti klečet na obláčku, drmolit motlitby a k jídlu jen mana – den co den, zas a zase! (Zatímco HODNÝ aliendrone bude v hříšném pekle pořádat orgie s děffkama, potoky chlastu, provozovat obžerství a obecně hřešit stejně tak dlouho!) ;) :D :D

před 1657 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Po řádění s Emmou jsem já fit… jako řípa! Ale představuji si Kelta, rozbitého jak Berlín po noční, nevyspaný, ještě se PŘECPAL, takže mizivý zbytek jeho sil jde do spalování a v tomto stavu se PSYCHICKY ODHODLAL CVIČIT! Chtěl by, ale v podstatě je fyzicky už v takovým srabu, že přes veškerý chtíč mu tělo nedovolí ani krátkou procházku, natož aby pak vůbec dolezl do krámu. Uznej sám, že v tomhle stavu je REGENERACE prakticky už jeho povinností a aby se zde se sebou vypořádal v kontextu mezi danou realitou a jeho chtíčem cvičit, MUSÍ AKLIMATIZOVAT svý představy. No a v tomhle kontextu (má vidina jeho plánu) by mu tam pak nejvíce pasovalo slovo, které UŽ venkoncem sám sobě uvedl- ROZMYSLET!!! (;

před 1657 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Jo a REGENERACE je možná V JAKÝMKOLI VĚKU! Třeba totální změnou VŠEHO zažitýho. Sám bych začal asi tím zásadním, což je bezpochyby strava a dále bych se poradil s takovou tou šišinkou v mozku, kde se rodí intuice. Takže úplně napřed bych vyměnil kuřvývar za rajskou polívku a na 37,7 palčivé horečky bych si uvařil lipový čaj a potom by se vidělo… Ale co vlastně budu radit někomu NESMRTELNÉMU…

před 1657 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek