Kelt

Jaké sloveso byste vybrali na charakteristiku děje?

Před cvičením se musíme, rozcvičit, rozehřát. Měl jsem noční směnu, spal 5 hodin, najedl se, ale pořád se necítím OK. Půjdu nakoupit, projít se, protože se musím (rozmyslet, nastartovat) hledám vhodný výraz. Děkuji.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nabudit, probudit, (pořádně) probrat, zaktivizovat – ježiš, mohl bych psát a psát. Volba nejvhodnějšího je na tobě, závisí na celkovém kontextu. :)

Další odpovědi
zjentek

Ono je to dost těžký, když vlastně řešíme REGENERACI/AK­LIMATIZACI organismu formou pohybu těsně před cvičením. Napadá mě: …znova najíst?

aliendrone

zjentek>>> Já ti to říkal, nech tu Emmu na pokoji. Díky ní (a cestování za ní) používáš termíny NEVHODNĚ. Aklimatizace se je přizpůsobní panujícím podmínkám (např. díky časovému posunu mezi USA a ČR, když za ní cestuješ), regeneruješ prozměnu po divoké noci s Emmičkou (ani si to raději nepředstavuji)!! ;)

JJ, jsi prostě ztracený případ, nedáš si poradit a ne a NE! Z Keplera si vem příklad, ten erotochlívuje v podstatě NONSTOP (i ve spánku při snění lítá za děffkama) a to BEZ průvodních negativních dopadů, které postihují tebe. Vím že ti konto Emmičky nedá spát, rozumím tomu hladu po penězích (resp. touze je vydělat/získat). Ale zamyslel ses někdy nad DOPADY svého jednání. Zlomená srdce krásných žen zoufale skučících (NAVZDORY zlé zkušenosti!!) po sňatkovém unterwassermanovi – to tě nechává klidným?

Inu co, pánbíček tě potrestá, po smrti půjdeš rovnou do nebe, kde budeš až do konce věčnosti klečet na obláčku, drmolit motlitby a k jídlu jen mana – den co den, zas a zase! (Zatímco HODNÝ aliendrone bude v hříšném pekle pořádat orgie s děffkama, potoky chlastu, provozovat obžerství a obecně hřešit stejně tak dlouho!) ;) :D :D

zjentek

Po řádění s Emmou jsem já fit… jako řípa! Ale představuji si Kelta, rozbitého jak Berlín po noční, nevyspaný, ještě se PŘECPAL, takže mizivý zbytek jeho sil jde do spalování a v tomto stavu se PSYCHICKY ODHODLAL CVIČIT! Chtěl by, ale v podstatě je fyzicky už v takovým srabu, že přes veškerý chtíč mu tělo nedovolí ani krátkou procházku, natož aby pak vůbec dolezl do krámu. Uznej sám, že v tomhle stavu je REGENERACE prakticky už jeho povinností a aby se zde se sebou vypořádal v kontextu mezi danou realitou a jeho chtíčem cvičit, MUSÍ AKLIMATIZOVAT svý představy. No a v tomhle kontextu (má vidina jeho plánu) by mu tam pak nejvíce pasovalo slovo, které UŽ venkoncem sám sobě uvedl- ROZMYSLET!!! (;

zjentek

Jo a REGENERACE je možná V JAKÝMKOLI VĚKU! Třeba totální změnou VŠEHO zažitýho. Sám bych začal asi tím zásadním, což je bezpochyby strava a dále bych se poradil s takovou tou šišinkou v mozku, kde se rodí intuice. Takže úplně napřed bych vyměnil kuřvývar za rajskou polívku a na 37,7 palčivé horečky bych si uvařil lipový čaj a potom by se vidělo… Ale co vlastně budu radit někomu NESMRTELNÉMU…