Vercule

Jaké přípravky jsou nejlepší pro psa proti klíšťatům, aby je to opravdu odpudilo ?

Odpovědi
Drap

Používám ty vodičky do srsti. Každý rok je dobré měnit značku. Kromě toho stříkám, hlavně nohy a břicho vyluhovaným hřebíčkem v liho. Stříkám téměř každý den. Pes se stále pohybuje po loukách a lesích. A klíšťat za celý rok cca 3 – 5 kusů

IvkaH

Vodičky jsou na prd a nejvíc se nám osvědčily tabletky, co dáváme i na odčervení, protože mají vliv jak na vnitřní, tak i vnější parazity.

majki636

Proti klíšťatům jsou super tady ty tablety https://www.chra­nime-psy-proti-klistatum.cz/sim­parica/

JarkaHor

Od jakého výrobce doplňky pro psa kupujete ? Jaký máte názor na ty, co jsou volně prodejné ?

Vercule

Ahoj všem, chtěla bych se prosím zeptat s jakými vitamínovými doplňky pro psy máte zkušenosti? Potřebuju koupit hlavně kloubní výživu. Díky moc.

Vikki.vivi

No, třeba co se týká vitamínů, tak ty pro našeho psa bereme od vetriscience. Ty jsou super, protože jsou svým složením fakt výborný :)

zjentek

Drape tolik klíšťat za sezónu najde na svým mazlíkovi průměrný páník i bez vodiček. (;

Největší vliv má zdravotní stav páníka, včetně oční.