Vercule

Jaké/které plenky pro děti jsou složením nejlepší ?

Nejlepší odpověď
Drap

Bavlněné.

Další odpovědi
majki636

Jednorázové, co neobsahují chlór, pvc, ftaláty apod. Prostě nic, co by dítě mohlo dráždit. Kdybys takové sháněla, tak je má značky Nappy a k dostání jsou na levnepleny.cz

IvkaH

Já jsem spokojená s Bella Happy, kdy jsem se dostala nejprve tady k tomu porodnickému balíčku, kde jsem měla možnost všechno vyzkoušet a věci mají fakt kvalitní včetně plínek https://www.al­za.cz/maxi/be­lla-baby-happy-porodnicky-balicek-vel-m-l-d6632437.htm?kam­pan=adwma_dro­gerie_pla_all_dro­gerie-css_pro-miminka_c_9062905­__BABY17268&gcli­d=CjwKCAjwrqqSBhBbE­iwAlQeqGj8jP7wBNF94-r7uOBlRdeULNY­SYX5ICYbLpb6O­ebXI8UCv_9S0PchoC­pUsQAvD_BwE

_Bůh_

Čisté