Pella

Jaké plavky jsou podle vás lepší, jednodílné, nebo bikiny? A jaké preferujete vy?

Jaké plavky jsou podle vás lepší a jaké preferujete vy?

Nejlepší odpověď
yuko

Pokud si jde zaplavat na krytý bazén, beru si jednodílné plavky. Jsem-li venku u vody, tak dvoudílné. Bez je to nejlepší – ale nedoporučuji, dnes si všichni všechno nahrávaji a sdílejí.

Další odpovědi
Drap

Preferuji koupání bez plavek.

Klaproth

Mě bikiny nesluší, preferuji boratky.

Lamalam

Nejsou žádné lepší plavky, každému vyhovuje něco jiného. Když je to jen trochu možné, preferuji koupání bez.

gecco

Neopren…
Třeba tento – https://www.hi­ko.cz/neopreno­ve-obleceni/3095-smiler-lj-3095
😉
Pro relevantní odpověď dodej své foto…
😉

Arne1

Když už plavky musejí být, tak skutečné monikiny – tj. jen spodní díl. Ale netrvám na nich, bez plavek je to lepší.

marci1

Mě vyhovují plavky vcelku (na plavání) a pokud mohu, tak nejlépe bez plavek. 🙂

gecco

…„si všichni všechno nahrávaji a sdílejí“…
😉
Proto LongJohna doplnuju neoprenovýma ponožkama a pohorkama dole, nahoře pak polosuchou bundou a přilbou… A vestou, samozřejmě…
😉