Avatar uživatele
Xenka

Jaké nosítko pro dítě?

Ahoj, poohlížím se po nosítku. Dají se nosit jak vepředu, tak vzadu? A co je lepší šátek či nosítko? Pro větší dětí asi nosítko, že? Nevyznám se v o tom, tak se tak ptám a čtu o tom všechno možné.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2375 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
TominkaFuky

Ahoj, já mám doma nosítko ERGOBABY. Vybrala jsem si ho hlavně díky jeho jednoduchosti, a pohodlnosti. To teda musím říct, že opravdu je! Má super ten rostoucí systém. Je z jemného a hlavně velmi kvalitního materiálu. A super je taky to, že pro dítě má několik komfortních pozic. Za mě top nosítko a doporučuju.

Avatar uživatele
Vercule

Kde jsi to nosítko ERGOBABY koupila? Já jsem se dívala na net a ceny se docela liší :)

Avatar uživatele
Ella2

Já mám ergonomicky nosic 3v1.A jsem moc spokojená. Šátkům jsem nikdy nějak nevěřila :)

před 2362 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Xenka

Ahoj, 3v1? Jak to vypadá? Jaké 3 funkce to na využití má? Uvítám bližší informace, případně název, značku apod. Děkuji

před 2353 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella2

Tak bude nejlepší, když se podívat přímo na jejich eshop : http://lalalu­kids.com/cz/be­derni-nosic-pognae-3v1

Tam už najdeš všechno info. Ale kdyby tě něco zajímalo ještě, klidně se ptej :)

před 2335 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Xenka

Jo paráda děkujuu ♥ To vypadá fakt dobře. Popřemýšlím, ale možná ho objednám. Děkuju teda ještě jednou.

před 2331 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella2

Není vůbec zač 🙂
A přeju krásné Vánoce všem 🙂

před 2325 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek