Rokio

Jaké může být pole? Co myslíte?

Mě napadá obilné pole, válečné pole, ropné pole a ruinové pole.

Co vás?

Nejlepší odpověď
Drap

Třeba také pole neorané. Magnetické pole, silové pole. a spousta dalších.

Další odpovědi
annas

Vzpomínáte na češtinu či historii, fyziku atd.?

Jeden román Petra Jilemnického Pole neorané.
Martova pole – krvavá bojiště dějin
Elektrické pole
Gravitační pole
Silové pole
Magnetické pole
Přeneseně – moderní pole umění,
atd.

aliendrone

Tak slyšel jsem, že NEJLEPŠÍ je nezorané/panenské pole. Ale to nwm jistě, z vlastní zkušenosti to potvrdit NEMOHU. ;) :D :D

Abych ale přihodil něco, co ZNÁM, tak třeba gravitační pole, elektrické (přesněji elektro-magnetické, ono to jde ruku v ruce viz pan Maxwell a jeho rovnice) a jsou i mnohá jiná pole woe. ;) :D :D

Malvína

Rýžové, minové…

Justin1

V programování se setkáváme s poli hodnot a poli objektů.

Na šachovnici jsou černá a bílá pole.

Někdy máme volné pole působnosti.

ten který je

Pole neorané,pole šachové.

paul1

Královo Pole, dobývací pole, válečné pole

Disraeli

Elysejská pole nebo též nivy (Élysion).

marci1

Pole: elektrostatické, fyzikální, radiální, soupeřovo, bramborové, kukuřičné, řepkové, sojové … 🙂

michalds

datové pole

zjentek

Krpole. U Ovy.