annas

Jaké máte zkušenosti s programem NOD32?

Program se několikrát denně (nevím přesně) aktualizuje, pak více než hodinu kontroluje soubory. Počítač se strašně zpomalí a trvá dlouho, než se načte stránka. Občas jsem naštvaná, protože se potřebuji někam rychle dostat, ale musím dlouho čekat. Je to normální? Asi jsem udělala blblost, když jsem NOD vyměnila za Avast.
V liště jsem nic nenašla, pokud jsem se dívala dobře.
Doplňuji:
Já mám jen jeden antivirus, a to NOD. Počítač mám 2 a 1/2 roku. Nevím, zda je tak starý.

Nejlepší odpověď
suaeda

Používám Eset smart security, což je antivir NOD doplněný o další komponenty. Problém nedělá, ale mám výkonější počítač. Bohužel jsem narazil na problém. Uvedený program nové ver. 5 není kompatibilní s velkým externím diskem 1,5 Tera, který je připojený přes USB. Musel jsem si nainstalovat předchozí verzi 4.

Další odpovědi
kenyrts

Jenom ty nejlepší,používám NOD už od dvojkové verze nyní mám 4ku,vlastní aktualizace trvá pouze několik minut,kontrola PC se dá nastavit dle vlastní potřeby,pro mne je výhodné nastavení manuální kontroly,jinak běží na pozadí,ale ten PC až tak zase nezatěžuje,věřte chce to jen ho slušně nastavit.

anonym

V odkazech je uvedena řada rad, z nichž jedna uvádí, že není vhodný pro starší PC a rozhodně je nesmysl mít např. dva duplicitní.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/staci-kdyz-mam-jen-jeden-antivir-nod32-nebo-je-lepsi-mit-dva
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-nejlepsi-antivirus-zdarma

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nod32-je-prosim-zdarma-nekde-ke-stazeni-zdarma

snarkon

eset sem měl a nedělalo to dobrotu teď mám avast a tam se dají i skrýt ty aktualizace databáze že mi to neukazuje a ani mi to nijak pc nezpomaluje

Toxideon

To teda jo je to snad ten nejpomalejší program kterej znám.

Zdroj: www.slunecnice.cz