Pokročilý

Jaký je nejlepší antivirus zdarma?

Jaké máte zkušenosti? Je avast dobrý antivirus? Jaký by jste mi doporučili? A jaký je nejlepší?
Doplňuji:
Já taky mám avast, ale všude čtu že nej je nod, avir atd... Příští doplnění je v diskusi...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Já mám ESET,ale můj syn používá AVAST.
Já myslím,že Avast je dobrý,to je ale stejné,jako by jste přemýšlel jestli si koupit televizi značky,SONY nebo Panasonic,každý si bude chválit tu svoji značku.

Další odpovědi:

Zlatý

Já jsem roky spokojenou uživatelkou AVG free. Klape, chytá co má a jak má, a co náhodou unikne, to se dohledá a zlikviduje. No problem.

Bronzový

avast není antivir, jen jakási atrapa. to co kvalitní jakýkoli antivir chytí on pustí. Do dneška vychází v testech spolu s avg na těch posledních místech s nejméně chycenými viry, a nejvíce falešnými poplachy.

Doporučuju microsoft security essentials nebo aviru. Oboje je free, a jsou to kvalitní antiviry, zkušenost jak má z profesionální praxe tak i zkušenost ostatních - lidí co klikají na vše co můžou tudíž jsou schopni zavirovat pc velice snadno, pokud nemají dobrý antivir, který je upozorní.

jo a pozor, nod32 není free.

Pokročilý

Na to neexistuje jednoznačná odpověď. Myslím, že jakýkoliv antivirus je lepší než žádný.

Bronzový

NOD32 není sice zdarma,ale mám ho nainstalovaný na měsíc,pak ho vymažu a zase rozjedu.Ostatní antiviry jsou velké,zaberou moc místa v PC,tento je podle mne spolehlivý a nezdržuje.Hlavně by se neměly instalovat na zkoušku třeba hned dva.Zablokuje to počítač,antiviry spolu nespolupracují a porvou se.Pak už zbývá jen servis,jako u mne.

Bronzový

Já osobně mám Avast home už několik let a jsem spokojen. On prakticky když se to vezme do detailu neexistuje žádný stoprocentní antivirový program ať už free či placený, který byl účinný proti všem zákeřnostem na netu .

Stříbrný

Ja mám AVIRU.

Zlatý

bude to tu asi jen velka hromada osobnich doporuceni, ktere prilis nevypovidaji o skutecne kvalite a nejsou ani moc objektivni. Radim spis obratit se na ty kteri se snazi posoudit kvalitu antiviru objektivne. Jsou to napriklad Virus Bulletin testy nebo testy antivirů na webu http://www.av-comparatives.org /

zde si muzete najit vysledky posledniho testu ve formatu PDF http://www.av-comparatives.org /…

mezi nejlepsimi se umistili prave AVIRA, F-Secure, ESET, Symantec, Avast i Panda ... pokud mate kterykoliv z nich a jste s nim spokojeni asi nema smysl prechazet na jiny

Já můžu s klidným svědomím doporučit MSE od Microsoftu. Nezpomaluje mi PC a ani netbook. Stačí nainstalovat a spustit. Je uživatelsky velmi jednoduchý a navíc i česky.

Zdroj: http://www.microsoft.com/secur ity_essentials/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.