fcoop

Jaké máte zkušenosti s programem?

FAMILY TREE BUILDER?
Je to program,který pomáhá,hledá atd. při „stavbě“ rodokmenu.
Vzhledem k tomu,že se to neobejde bez osobních informací,jsem dost opatrný,zvlášť, když mě můj bezp.program upozornil na skutečnost,že některé prvky by MOHLY! být rizikové a požádal mě o odeslání informací k analýze.
Což jsem udělal a následně prohnal FTB kontrolou.
Je to v pořádku.Zdá se.
Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

Já mám velmi dobré zkušenosti se stavbou rodokmenu na těchto stránkách

Opravuji zdroj: www.myheritage.cz

Zdroj: www.myheritege.cz

Další odpovědi
SeptikB

A čeho se konkrétně bojíte ? Pokud po vás program nechce zadat rodná čísla a heslo k bankovním účtům celé vaší generace, tak se nemáte čeho bát. Nikdy jsem v programu nepracoval a nevím jak funguje, ale nenapadá mě nic, co by se dalo zneužít.