xiperio

Proč mám v PC programy, které běží na pozadí?

Když vypínám noťas, tak vždy se mi tam objeví nápis, že jakýsi program talk windows , je ještě otevřený, a že se čeká na ukončení.
Co to je?
Dá se to nějak odstranit?

Odpovědi
elkon

Většinu programů na pozadí lze vypnout, ale některé (např. systémové) tím urychlují práci počítače.

podger

dík za tip. Svůj příští virus tak pojmenuji. TALK WINDOWS, to musí lamám znít jak rajská hudba. Akorát ten můj se nebude chovat nestabilně při vypínání PC, ale dočkáš se, neboj

Dochy

Proč se rovnou nezeptáš na ten konkrétní jeden proces, pokud Tě to zajímá? „Proč běží talk windows?“ je úplně jiná otázka, než: „Proč mám v PC programy běžící na pozadí?“

xiperio

talk windows?
Co to je?