Vercule

Jaké kaše jsou pro děti lepší rýžové, kozí nebo mléčné?

Odpovědi
Drap

KOZÍ KAŠE JE CO?

Millisek

Řídila bych se podle potřeb dítěte. Jednomu může vyhovovat taková a druhému zase maková. Třeba od sestry malá má alergii na kravskou bílkovinu, tak tam moc možností není a kupuje jak kojenecké mléko, tak i kaše tady od tohoto výrobce https://www.nase-mleko.cz/kate­gorie/kozi-kase/

SarrahParker

Kupuju teď čistě mléčnou rýžovou kaši od colvie a pak budeme zkoušet tu ochucenou :) ale když prckovi jede ta čistě rýžová, tak si myslím, že ta jablíčková do něj padne jak nic.