Complex

Jaké jsou způsoby pro zbavení se ledu pod balkónem?

Led, který je navíc v cestě, která vede žlabem a tudíž je led směrem do kopce?

Zkoušel jsem to dnes odsekat krumpáčem. Né že by to vůbec nešlo, ale je to fakt dřina. Nejsou i jednodušší způsoby jak se ledu zbavit? Čekat na oblevu je zdlouhavé a cesta žlabem je mnou často využívána, ale kvůli ledu se tam často téměř svalím.

Nejlepší odpověď
zjentek

Co takhle vylejt tam z balkónu pár věder horký vody? Musíš udělat takový ten táhlý pohyb rukama a potažmo celým tělem, víš jak… něco jako ty hasící helikopréry!