Shady

Jaké jsou vaše zkušenosti malými operátory?

máte s něma nějakou špatnou zkušenost, jsou nějaké nevýhody?

Odpovědi
anonym

Určitě, třeba placená infolinka a na jejich stránkách v sekci FAQ odpověď nenajdeš. Někteří mají maila jen přes webové rozhraní a to je taky nedostačující na vysvětlení problému.

deranged

Přes půl roku využívám mobil.cz – to ještě nebylo tolik virtuálů. Cena byla tehdy dobrá (což dnes tak celkem neplatí).
Dnes je virtuálů podstatne víc a nabídka je docela nepřehledná. Tady je jedem relativně slušně udělaný přehled:
http://mobilni-operatori.eu/