Angi-Shy

Jaké jsou rozdíly mezi stafbullem ad pitbullem kromě výšky?

Odpovědi
Luxx

určité morfologické rozdíly mezi těmito plemeny jsou.. např. že staford je takový macatější, ale kdo to nemá nakoukané, tak to moc nemá šanci rozpoznat
a to hlavní – pitbull není zapsán v seznamu FCI jako oficiální plemeno

Filips

Prosím můžete poradit jak krmit bojové plemeno? chtěl bych aby měl co nejlepší postavu, tak nevím jak ho krmit? aby mi zbytečně nenabral?

Chvojkaerik

Pokud chcete krmit kvalitně, tak doporučuji jen granule a konzervy, kupuji pro mého pašáka konzervy, které obsahují pouze jeden protein.

Filips

Konzervy obsahující pouze jeden protein? Kde jste je prosím sehnal? Kdo to prodává? a kolik tak stojí takové konzervy?

Chvojkaerik

Ano přesně tak, můžete kupovat konzervy, které obsahují pouze jeden protein, já jsem je objednávala z tohoto eshopu https://www.be­zednamiska.cz/vse-pro-psy/krmivo-pro-psy/konzervy-tetrapac-pro-psy/brit-mono-protein-lamb-400g-1-1.html?gclid=­CjwKCAiAwZTuB­RAYEiwAcr67Of­jrZNWznKEfE0vo­AsbC2J611-v6s3vR3-wS0K3ko-o9iETG3bSL-hoCrNIQAvD_BwE