Marty Koller

Jaké jsou nevýhody chodit s tlustou holkou?

Jaké budou nevýhody když chci chodit s tlustou holkou

Odpovědi
Kelt

Nevýhoda je ta, že když na tebe lehne, tak jakoby přes tebe přejel parní válec. Jde ti přece o hodnoty a ne jak vypadá. Kdybys měl na výběr krásnou blondýnku, ale hloupou nebo tlustou respektive plnoštíhlou dívku, která je schopná organizačně, má VŠ a pod a třeba ještě věno?

Kepler

Nevýhoda je, že se k ní nikdy nedostaneš dost blízko, že se potí a při souloži vydává mlaskavé zvuky. Jinak je to ale v pohodě, žena musí v zimě zahřát a v létě vrhat stín!

elkon

Idiotský dotaz, protože ve vztahu tohle nemůže hrát roli. Zřejmě jsi nikdy neslyšel slovo láska.

autacek

Nevýjod je celá řada, nicméně v zájmu zachování svého zdraví, či života, bych některé sexuální pozice navždy vypustil.

Nehledě na nutnost nějaké takové monstrum časem živit.

zbyndo

Ak sa dvaja stretnú, a sadnú si ako pár, mali by to prežívať, pociťovať šťastie byť spolu, vtedy je to fakt jedno, či je niekto z nich tlstý alebo chudý, ak začnú rozmýšľať o výhodách, či nevýhodach, môžu ísť rovno od seba.

Srandista

Pokud je hodně silná, může to mít dopad na její zdraví. Pokud společně sportujete, nemusela by naročné aktivity zvládat.
Jsou lidé, kteří odsuzují tlusté lidi, takže se můžeš setkat s názorem, proč s takovou tlustou holkou vůbec jsi.
Pokud hodně papá, je pravděpodobnost, že se ní vykmíš také.

led

Poznám len výhody a vlastne aj jednu nevýhodu
nevýhoda: v prípade pochyb o nosnosti mostíka musíte ísť prvý a „Metráček“ až ako druhá
ale výhody prevažujú:
ak fúka silný vietor Metráček vás ochráni,
keď v tlačenici ide prvá Metráček, vy za ňou hravo prejdete
tých plusov pre Metráčka je viac…

Justin1

Na začátku může být obtížnější ji přesvědčit o tom, že se ti líbí, pokud má o sobě nízké mínění a nevěří tomu, že by se mohla někomu líbit. Při výběru židlí, jízdního kola a podobně musíš víc dávat pozor na nosnost. Možná budete mít menší výběr poloh pro milování, ale na něco určitě přijdete. Taky se může stát, že časem zhubne a nebude už tak moc odpovídat tvým představám, ale pokud tou dobou už na ni budeš zvyklý a budeš ji dlouhodobě milovat, tak by to nemuselo vadit.

Jinak taky vidím spíš výhody.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=aMt3imwo_bw

dubraro

Pokud jde jenom o chození, tak snad jenom to, že se ti kvůli tomu budou kamarádi vysmívat. Kdybyste ale přikročili k rozmnožování, pak vaše děti mohou zdědit její sklony k obezitě.

Kromě toho, nevíme čemu říkáš „tlustá holka“. Mnohdy to znamená jen slečnu, která na rozdíl od svých vyhublých vrstevnic má normálně vyvinuté ženské tělo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.