Avatar uživatele
registrovana

Jaké jídlo mám přinést na silvestrovskou house-party?

Vůbec nic mě nenapadá. Poraďte. Jaké jídlo je nejvhodnější k tomu abych ho přinesla a lidi by mohli během večera jíst? Chce to něco jednoduchého na přípravu, a abych ho přinesla už hotové.. díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, hanny 2, briketka10 před 4106 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
huxa

nikde to s chlebíčky a jednohubkami nezkazíš

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Např. – já jsem přinesla na vánoční večírek šneky z listového těsta – je to jednoduché,zvlášť když si koupíš pláty těsta a jen je rozvineš a na to dáš co chceš atd. – více odkaz – všem to moc chutnalo!
Určitě se to přenáší líp než třeba chlebíčky nebo jednohubky (ale ty můžeš namazat až tam,je to hned,pokud je nechceš složitě obkládat). Také jsem vlastnoručně spařila,oloupala a upražila mandle – to všichni ocenili,že jsem nekoupila oříšky,brambůr­ky apod.

http://www.to­precepty.cz/re­cept/10776-sneci---z-listoveho-testa/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

samozřejmě by se hodily i nějaké
samotné sýry, které nakrájíš až tam
například k vínům až se bude pít
olivy jsou též vhodné dát do misky..
Doplňuji:
já mám raději olivy černé mají máslovou chuť,
ale záleží na každém, kdo jakou zvolí můžeš
koupit oboje, ať si každý vybere i plněné ..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Cokoli, také podle surovin a společnosti. Slané , sladké, jednohubky, chlebíčky,zele­ninový salát, obloženou mísu ........projeˇ%d internet a nebudeš si moci z množství vybrat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Dobré jsou pomazánky. Můžeš je namazat na plátky veky či rohlíků nebo je nechat samostatně v mističce a každý si pak nabere lžící na pečivo sám.
Jednoduchá je třeba celerová – nastrouháš najemno celer, přidáš majonézu, trochu citrónové šťávy a soli.
Nebo sýrová: Nastouháš Hermelíny nebo Nivu, promícháš s majonézou.
Já ráda dělám i fazolovou. Fazole z konzervy (naložené ve slaném nálevu) sliješ, rozmixuješ se solí, olivovým olejem, trochou citrónové šťávy a jestli chceš – i s česnekem.
Klasikou jsou plněná vejce, brambůrky…
A ti šneci, které ti radí hanny2 jsou vynikající:-)
Doplňuji:
Ještě jsem zapomněla – k té fazolové jsou skvělé tortilla chipsy.

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

Hlavně nic co je moc tučné atd. :D Například takové klobásy a jitrnice by ten nápor alkoholu o silvestru nemuseli vydržet a pak by to nevypadalo moc dobře :D Chlebíčkama prostě nikdy nic nezkazíš :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

jak píše Damiana, tak můžeš i místo
rohlíků koupit slané trojúhelníčky,
nebo kolečka na mazání pomazánek ☺

před 4106 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek