registrovana

Jaké jídlo mám přinést na silvestrovskou house-party?

Vůbec nic mě nenapadá. Poraďte. Jaké jídlo je nejvhodnější k tomu abych ho přinesla a lidi by mohli během večera jíst? Chce to něco jednoduchého na přípravu, a abych ho přinesla už hotové.. díky

Nejlepší odpověď
huxa

nikde to s chlebíčky a jednohubkami nezkazíš

Další odpovědi
hanny 2

Např. – já jsem přinesla na vánoční večírek šneky z listového těsta – je to jednoduché,zvlášť když si koupíš pláty těsta a jen je rozvineš a na to dáš co chceš atd. – více odkaz – všem to moc chutnalo!
Určitě se to přenáší líp než třeba chlebíčky nebo jednohubky (ale ty můžeš namazat až tam,je to hned,pokud je nechceš složitě obkládat). Také jsem vlastnoručně spařila,oloupala a upražila mandle – to všichni ocenili,že jsem nekoupila oříšky,brambůr­ky apod.

http://www.to­precepty.cz/re­cept/10776-sneci---z-listoveho-testa/

briketka10

samozřejmě by se hodily i nějaké
samotné sýry, které nakrájíš až tam
například k vínům až se bude pít
olivy jsou též vhodné dát do misky..
Doplňuji:
já mám raději olivy černé mají máslovou chuť,
ale záleží na každém, kdo jakou zvolí můžeš
koupit oboje, ať si každý vybere i plněné ..

Drap

Cokoli, také podle surovin a společnosti. Slané , sladké, jednohubky, chlebíčky,zele­ninový salát, obloženou mísu ........projeˇ%d internet a nebudeš si moci z množství vybrat.

Damiana

Dobré jsou pomazánky. Můžeš je namazat na plátky veky či rohlíků nebo je nechat samostatně v mističce a každý si pak nabere lžící na pečivo sám.
Jednoduchá je třeba celerová – nastrouháš najemno celer, přidáš majonézu, trochu citrónové šťávy a soli.
Nebo sýrová: Nastouháš Hermelíny nebo Nivu, promícháš s majonézou.
Já ráda dělám i fazolovou. Fazole z konzervy (naložené ve slaném nálevu) sliješ, rozmixuješ se solí, olivovým olejem, trochou citrónové šťávy a jestli chceš – i s česnekem.
Klasikou jsou plněná vejce, brambůrky…
A ti šneci, které ti radí hanny2 jsou vynikající:-)
Doplňuji:
Ještě jsem zapomněla – k té fazolové jsou skvělé tortilla chipsy.

Matthew

Hlavně nic co je moc tučné atd. :D Například takové klobásy a jitrnice by ten nápor alkoholu o silvestru nemuseli vydržet a pak by to nevypadalo moc dobře :D Chlebíčkama prostě nikdy nic nezkazíš :)

briketka10

jak píše Damiana, tak můžeš i místo
rohlíků koupit slané trojúhelníčky,
nebo kolečka na mazání pomazánek ☺