jirka F

Které je nejnepoživatelnější jídlo, které jste kdy sami ochutnali?

U mě je to vepřové žebírko po srbsku, pro mě je to nepoživatelné.

Nejlepší odpověď
annas

Sním téměř všechno, i pokud to vyhovuje mé žlučníkové dietě, i když si nepochutnám.

Ale koupila jsem si sezamový olej lisovaný za studena, ten nemůžu používat. Chutná zemitě,. Než jsem si to uvědomila, zkazila jsem si několikrát salát z kysaného zelí. Domnívala jsem si, že zeli bylo staré, protože bylo cítít plísní.
Bohužel, tak chutná sezamový olej.

Do jídla nepřidám už nikdy…

Další odpovědi
dubraro

Chobotnice. Obecně mi nechutnají mořské plody, ústřice, krevety apod.

zjentek

Pokud už jídlo jednou ochutnám, je logicky poživatelné.

Ale neznám tak nechutné jídlo, které už bych podruhé nevzal do úst. S výjimkou všeho plesnivého, třeba sýrů. Není plíšňové jako plísňové, na to pozor. Tak třeba česká Niva je často spíše plesnivá, než plísňová. Jenže tyto informace se z továrny mezi běžné spotřebitele nedostávají a i kdyby, těžko by se bez složitých podrobných testů prokazovaly. Žebro po SRPSKU neznám, zní to jako ze sovětské kuchyně.

Malvína

U mě rozhodně tlusté maso a vnitřnosti. Jediná výjimka jsou tresčí játra. Ta miluji. Popravdě nemám v oblibě rajskou, sním, ale nevyhledávám. To samé plněné papriky. Nevadí mi mleté maso, nevadí mi paprika, ale ta kombinace mi prostě nejede. A nemusím ani moc sladké obědy. Palačinky, lívance… mám to moc ráda, ale ne na oběd. Mám dojem, že se z toho pořádně nenajím.
Jo a taky nevyhledavám úplně žemlovku a buchtičky se šodó. Na obojí mám blbé vzpomínky ze školní jídelny. Bylo to suché, krém zředěný puding… Ale taky sním. I když se to teď nemusí zdát, nejsem vybíravá. Sním proste vše, jen jsou jídla, která nevyhledávám. Co opravdu nesním – tlusté maso, vnitřnosti.

Ametyst

Špekáčky a salámy se špekem, tlusté maso, držková polévka.

agentpv

Vadí mi koňské maso, nebo jakýkoliv jazyk. Oboje jsem ochutnal, chutnalo mi to, ale prostě to jím s odporem.
No na druhé straně mi zase nevadí jíst jiné vnitřnosti – plíčka, býčí žlázy (varlata), nebo třeba nutrie.

iceT

Čočka na kyselo, pokud je do ní přidán bobkový list a nové koření. Jako čočku normální jím, ale ne s tímhle kořením, mě stačí sůl, pepř a česnek a ocet.

Bobek 2

Jednou jsem byl na několikatýdenním vandru v pustých horách, kde se nedalo žádné jídlo kupovat. Poslední den před příchodem do civilizace už mi zbýval jen kus suchého totálně tvrdého chleba – a večer jsme si nasbírali hromady krásných hřibů. Tak jsem si večer dal ten chleba rozmočit do vody, že si ráno uvařím chlebovou polévku. Jenže ono to přes noc nějak divně zkvasilo či co, větší blivajz jsem v životě nejedl. Naštěstí se kamarádi se mnou podělili o své zbytky a hlady jsem neumřel.

Hufnágl

Byly to, jsou a budou kvasnicové knedlíčky v jakékoli polévce. Jen při pohledu na ně se osypu a mám co dělat, abych nevyvrhnul obsah žaludku!

da ny

Věčně se opakující otázka…
U mne je to mléková polévka, „krvavé steaky“ a dršťky (polévku jen přes síto). :) Ústřice, šneky.
Nemám ráda rýžové nákypy a pstruha.

Drap

Další debilní a nesmyslná otázka. Sebelepší odpověď nikomu nic nepřinese. Nemůžeš se zamyslet když podobné bláboly pouštíš do světa? Nebo jsi stejně inteligentní jako tvé otázky?

Hufnágl

Nechápu tu narážku na nesmyslnou a debilní otázku. Mě se taková a další otázky tohoto typu líbí. Pokud ne, nepíši o nich v diskuzích!