MacChill

Jíte olivy?

Mě přijdou naprosto nechutné, co vám?

Nejlepší odpověď
Alesh

Olivy jsou naprosto vynikající, miluju zelené i černé, různě plněné i různě míchané. 😉

Další odpovědi
anonym

nepotřebuji je, ale pokud už jsou na pizze či nějakém jídle, tak je sním, ale nedávám si je tam schválně

Drap

Jím, hodně rád, snad všechny možné.

hanulka11

miluji olivy i jen tak samotné je tolik druhů mňam

hanny 2

Také jsem je nemusela,ale teď na ně dostanu občas chuť.Zrovna dnes jsem je měla z zeleninovém salátu – černé i zelené s papričkou.

arygnoc

ano, právě teď.
v španělsku.
a pozitří ochutnám italské.

Terryle

:)))
Nejím je, protože mi přijdou naprosto o ničem. Kdysi jsme nějaký dostali a ty konkrétně chutnaly jako školní houba plná křídy, když ji namočíš v mořské vodě. Ne tedy, že bych školní houbu plnou křídy v mořské vodě někdy ochutnávala, ale naprosto určitě musí chutnat jako ty olivy tehdá. Od té doby se jim vyhýbám, ale odpor k nim nemám. Když se někde namane, spolknu ji, z principu mi nevadí – není to tabu, které by učinilo jakékoli jídlo nepoživatelným (jako třeba rajčata bez tepelné úpravy). Když je v okolí někdo, kdo je má rád, s radostí mu ji přenechám.

terry

Přijdou mi bez chuti, bez zápachu, bez .....

baghira

Olivy jsou fajn, myslím, že naše rodina je konzumuje nad běžný průměr :)
Nechutné… ono taky záleží na tom, do čeho je dáš nebo co s nima uděláš.