Avatar uživatele
rostavalek

Jaké granule doporučíte pro rasu Čau Čau? Mate nějaké oblíbené? Pes má 4 roky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4063 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Typ krmiva ať už ve formě granulí nebo připravované vařené či syrové stravy (BARF) je záležitost aktuální kondice, ustájení a nároků na fyzické zatížení psa, ale také podle časových a finančních možností majitele a chuti psa. Ne zcela zanedbatelná je i dostupnost zvoleného krmiva.
Nelze vám tady šmahem poradit jeden typ granulí, se kterými zrovná já nebo nějaký kolega má znamenité zkušenosti. Co pes, to jiné nároky a chutě, tak jako u lidí.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Určitě doporučuji se vyhnout takovým těm krmivům z reklamy – třeba Pedigree, apod. a dál takovým těm opravdu levným granulím. Ideální by bylo to třeba prodiskutovat s veterinářem nebo s někým, kdo opravdu psům rozumí (možná že se tu někdo na poradně najde a určitě Vám rád něco doporučí).

Já osobně nedám dopustit na značku Brit – je to kvalitní české krmivo, vím, že nám ho doporučil veterinář i paní co nám pejska trimuje, takže si myslím, že tím nic nezkazíte. Našemu psovi (foxteriér) chutná i samotné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Je třeba přihlédnout k tomu ,čím se živil do nynějška ..... a ne co chutná druhému

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
rostavalek

Kupujete někdo krmiva na eshopech? Našel jsem např. eshop http://www.gra­nule.cz , který vypada zajimavě. Má někdo z nakupy krmiv na internetových obchodech zkušenosti?

před 4063 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek