dust8

Jaké existují systémy zamykání králíkáren mimo západek a petlic?

Odpovědi
Hufnágl

Jo, já používal zahnutý hřebík.

Drap

Způsobů by se našla celá řada. Běžně jsem používal obyčejné ryglíky. Šla by však ke každým dvířkám namontovat fabka, nebo udělat shrnovací mříž přes celou králíkárnu. Soused měl na dvířkách zavírání z oken.

Vinpe

Existují zástrčky, obrtlíky s vrutem, háčky s okem.
https://www.ze­lezarstvi-knor.cz/katego­rie/zastrce-a-petlice/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hufnágl

Drap
To se u vás tak krade?👀