Tomas001cz

Jaké dobré a špatné zkušenosti máte s Geocachingem?

Např. jestli jste třeba spadli do potoka nebo tak něco, já už jo 😁

Nejlepší odpověď
anonym

V počátcích a i v současnosti se mi stane, že se seknu v souřadnicích. Jednou jsem byl asi 50m od kešky, ale GPS mi ukazovala tu kešku 2500 km daleko.
Nejhorší asi bylo na Plzeňsku chodit 15 km s puchýřem, v noci, v zimě.

Další odpovědi
Doomik

Kamarádi mi už začali říkat kačer komik 😁. Pokaždé když někam jdeme tak se někde vykoupu nebo spadnu ze stromu atd…Před třema dny jsme byli lovit keš venku 0 stupnů a já se vykoupu. 😁

suaeda

Geocaching je dobrá zábava. Příhod je více.
Jedna za všechny. Stalo se mi, že mrška GPSka mě navedla při hledání keše na druhou stranu potoka. Po pracném přebrodění si ten prokletý přístroj usmyslel, že jsem na špatné straně potoka a donutil mě přebrodit znovu. Samozřejmě jsem musel přejít potok ještě jednou. Na přístroj jsem si přitom s chutí zanadával ale krabka byla nalezena. Stalo se to, že ne vždy jsou souřadnice dobře zadány. V některých lokalitách zejména kde je hodně kamení např. v lomech GPS přístroj trochu fixluje.

Coliffe

No, občas kešku nemůžu najít. Obzvlášť nepříjemné je šahat do stromu plnému pavučin :/ :D, nebo jít k nějakému kostelu kde je mrkvá krysa a tu kešku tam nenajdete :D