Jaké daně odvádím jako student?

Jsem studentka prezenčního studia VŠE. Mám jednu práci na živnostenský list a zároveň druhou práci v jedné marketingové agentuře – tam to mám ale podle odpracovaných hodin. Jaké daně odvádím jako studentka? Někde jsem slyšela, že je to prý 7%… Děkuji za odpověď!

Nejlepší odpověď
kenyrts

myslím,že vám tento článek řekne více:

Zdroj: http://www.me­sec.cz/clanky/pra­cujici-student-a-dane/

Další odpovědi
kazisvět

Procentuální zvýhodnění daňové sazby pro studenty neexistuje, ale můžete jako studentka do 28 let uplatnit slevu na dani ve výši 4020 Kč ročně. Jinak odvádíte úplně stejné daně jako ostatní – nestudující.