Cascada

Jaké číslo číslo mám vyťukat, když na webu píšou: Fon: (0049) +351 521 400–0

Je to do Německa, 0049 je německá předvolba, ale to ostatní nevím jak co je a co vytáčet.

Nejlepší odpověď
marci1

Zde máš návod: http://www.xne­mecko.cz/pred­volba-volani-do-nemecka/

Další odpovědi
Edison

+49 351 521 400 Tou nulou za pomlčkou si nejsem jist.

autacek

Tak jak je to za sebou, bez toho plus a mínus.

Dochy

„00“ a „+“ na začátku čísla by měla být synonyma – mezinárodní předvolba
351521400 – lokální číslo
0 – buď je to součást čísla, nebo to může být „klapka“ – telefonní číslo v rámci pobočkové ústředny. Na staré technice by v tom případě před volbou bylo nutné počkat na tón, při současné technice by mělo být OK vytočit to vše najednou.

to „+“ před lokální částí je dost nestandardní. Podle mně bys to měl ignorovat.