ncls55

Jaká zvířata

Jaká zvířata máte nejradši

Nejlepší odpověď
quentos

nejroztomilejší jsou žáby. Střílel bych řidiče, kteří je věčně rozjížděj na silnicích, a Francouze, kteří je žerou. Kvák.
Taky mám rád psy, nikdo vám není schopen dát najevo oddanost, lásku a věrnost jako oni. Ale slovem pes myslím pořádnýho psa, ne ty přerostlé myši, co se pokládají taky za psí rasy…

Další odpovědi
anonym

Téměř všechna,více méně.Co nemusím-pavouky,spec.ta­rantuli.

ten který je

Mám rád papoušky.Jsou to chytří a inteligentní tvorové.Ostatní zvířata mám rád také.

BEAES

Já mám v oblobě kočičky a papoušky.

afro.minerva

Mám ráda hlavně kočky. To jsou zlatíčka. A taky jsem měla ráda i psy, ale od tý doby, co ta naše fena neustále jenom veje, tak mi už začínají pomalu, ale jistě lést na nervy.

anetadela1

Psy, kočky, králíky, koně a vše co má srst. Nesnáším slepice a obdivuju tygry.

panenka

já mám ráda psy,kočky,koně

Fly

Mám moc ráda hodně zvířat, obzvlášť však psy a prasátka. Pak želvičky a taky tučňáky…

Jajik

já mam moc ráda koně

Zero

Ja mám najradšej mačky… :)

Vicki

Nejradši mám psi a papouchy.

fortin

Hyperaktivní Veverku. Protože sem do mé odpovědi položila dotaz, cituji:
Zajímalo by mě, co by se asi stalo, kdyby nějaký kaskadér s padákem na zádech, vpochodoval do ne moc velkého, ale ani se moc malého tornáda. Zabilo by ho to? Nebo, co by se s ním prostě stalo…

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tornado-a-blazen

chucky

Já mám ráda pejsky, koně, papoušky a líbí se mi i malý králíčci

wenda

lev, pes, kůň, tarbík, činčila, agama… jůů toho je hodně mám ráda téměř vše :)…

anonym

to quentos:
to jste mne tedy pěkně na…l,když takto mluvíte o psech,já jsem taky rád,že měřím 188 cm a že nemám míry jako vy:
Postava
Výška: 166 – 170 cm
Hmotnost: 70 – 75 kg
Postava: štíhlá
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Vousy: strniště
Brýle: nosím stále
aby z vás nečišil takový zakomplexovaný ušlápnutý chytrolín,který jen tak o nějakou babu ani nazavadí.

holčička

Nejroztomilejší jsou samozřejmě kočičky,pejsci,krá­líčci atd.......Ty všechny mám ráda ale nesnáším myši(všech druhů)a pavouky.

Wareg

Psy a hned pak kočky.