Kroupič

Jaká značka oblečení je pro vás ta nej ? .)

Myslím na klasické nošení. Nemyslím teď třeba sporty a ták ??? Adidas, Nike, a Rockeagle jsou best !

Nejlepší odpověď
rynek878

Nikdy jsem na značkovém oblečení nelpěl a těď v důchodu nebudu své zvyky měnit.
Souhlasím s kolegou,že mně vždy také záleželo na tom, jak se v oblečení cítím.

Další odpovědi
tom004

Ono mi až tak nezáleží na značce,ale na tom,jak se cítím při jeho nošení.

iceT

Mě je taky vcelku jednou jaká značka,spíš nijak začky nepreferuju,dů­ležitá je pro mě praktičnost a pohodlí.
Znala jsem jednoho,co nosil od každé značky něco a vypadal jak chodící reklama.

venkovan

Holinky ze Svitu Gottwaldov, modrý oblek od bratrů z Vietnamu a rádiovka s anténkou. To nemá chybu a všude budete za blbce. A v dnešní době proč se k tomu nepřiznat.
Ona otázka je kde to značkové zboží dostalo svoji značku. Občas ji přišívají v obýváku nějakých bytů apod. takže na značkové zboží moc nesázet. Dobrmanovi je jedno co roztrhne když ho za mnou pošle soused ve chvíli kdy mne uvidí u ložnice sousedky.