JarkaHor

Jaká značka má tiché ventilátory?

Odpovědi
paul1

Já mám ASUS X553M a jsem velice spokojen, ventilátor má opravdu téměř neslyšitelný.

Vercule

Zaujal nás už podle popisu tady tento a je perfektní! https://www.o­rava.eu/cz/cs/sto­janovy-ventilator-sf-300

JarkaHor

No ten už máme a teď abych se dívala po ohřívači, ale dívala jsem se, že je má orava taky, tak to vezmu taky od nich :)

Vercule

To máš pravdu. Máme naštěstí 1+1 takže nám bude stačit přímotop. Koukala jsem, že má teď orava dost novinek.