martina232

Jaká výhody může mít V.I.P vstupenka na hudební koncert ??? Dík ;)

Nejlepší odpověď
Lucijej

Tak to je individuální – může to být nejlepší místo k sezení /stání, vstup do zákulisí, přístup k VIP baru, občerstvení zdarma, zajištěné parkovací místo, šatnu zadrma,.....

Další odpovědi
anonym

Kromě vyjmenovaných záležitostí může být součástí i vstup na after párty. To by všechno ale mělo být uvedeno na vstupence.