Ki-ki-riki

Jaká střední je lepší ?

Jaká střední je lepší ? Veterinářská,po­licejní,jezdec­ká a nebo zdravotnická ??? Všechno mě baví,ale nemůžu se nijak rozhodnout.Vím,že mám ještě dost času,ale jsem hroozně nerozhodná. :)

Nejlepší odpověď
Kohut57

Hodně záleží na konkrétní střední škole, její úrovni, kvalitě učitelů , ale hodně také, jací se sejdou spolužáci. Samozřejmě zaměření oboru je nejlepší , aby odpovídalo tvým zájmům a koníčkům. Není nad to , když tě práce baví a děláš ji s radostí a láskou. Obory jsou natolik speciální, že to vyžaduje opravdu pečlivou analýzu a porovnávání že všech pohledů, které jsem popsal. Není od věci se poradit se zkušenými lidmi z oboru , s rodiči či jinak zainteresovaným člověkem.
Doplňuji:
Oprava: ze všeho. Automat- robot, píše za mne úplné blbosti a já na tom slunci na iPhonu nic nevidím