Avatar uživatele
dust8

Jaká slova si myslíte, že prakticky vždy zaberou u flirtu s ženou?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 323 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Bez výjimky slova o tučném osobním vlastnictví. pO TĚCHTO SLOVECH JE ŽENA SVOLNÁ DOKONCE I K DÍTĚTI A OCHOTNÁ JE I MILOVAT (pardón zabral caps lock).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Zjentek má pravdu, ač já bych to formuloval, že zabírají SVATÉ OBRÁZKY, kdysi především Federal Reserve Bank a jejích služebnic (tedy i ČNB). 🙂

Má to HÁČEK, samy o sobě NESTAČÍ, ale čím vyšší ochotu k jejich přesunu od tebe směrem k ní projevíš, tím LÉPE to bude fungovat! 😉 😁 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Aliene 😉 dotaz zněl na slova a já myslím že jsem formuloval správně, ty slova vážně postačí. V praxi to vypadá třeba následovně. To nabereš nějakou tu potencionální „lásku“ např. do vypůjčené luxusní káry, jedeš tobě důvěrně známou krajinou no a teď jí prostě ukazuješ: Tohle je moje, tamto jsem pořídil rodičům, tohle jsem kdysi měl, ale prodal a támle to hodlám koupit později, pro rodinu… tam ten odstavený karavan jsem daroval známýmu, dostal se do potíží tak v něm žije, stejně dovolené s karavanem byly otrava a pruda, dnes už cestuji jen s kreditkou. škoda že nemáme víc času na projížďku musím na otočku zaletět do Frankurtu ošéfovat jistý obchod… Mohli jsme si déle ukazovat, škoda. Tak příště.

No nesvlékni ji příště! To snad ani NEJDE 🤪🤪😉

Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> OK, skláním se před tvými bohatými životními zkušenostmi a uznávám, že dotaz zněl na slova. Na svoji obhajobu mohu uvést jen to, že i postup v mé odpovědi FUNGUJE. 😉 😁 😁

Nový příspěvek