pokazdejinak

jaká reklama vás nejvíc štve?

nesnáším reklamy… jasně, soukromé tv je potřebují, aby mohly fungovat, ale to nic nemění na tom, že jsou nevkusné a otravné a většinou je pouze ignoruji.
občas se mezi nimi najde výjimka, která je vtipná a nevadí mi, ale občas se najde takový paskvil, který mě nutí okamžitě přepnout program, nebo mi aspoň zvedne tlak:)
momentálně mě strašně, ale strašně se*e reklama na jeden nejmenovaný jogurt pro děti (o to je to horší!), který je v současné době – cituji: „hustší a chutnější“ … přitom do něj akorát přidali škrob a umělá dochucovadla >:/
říkám si, že se tím nemám tolik vytáčet, ale není to už třeba klamavá reklama? díky za vaše názory.
Doplňuji:
těším se, až se moje děti dostanou do stadia, že nemusí koukat na bednu… dokud znaly jen večerníčka a občas nějakou pohádku, tak to šlo. ale potom na jedné návštěvě objevily animáčka… :/ a to jsem přitom před nimi tenhle program schovávala asi rok … naštěstí zatím berou mé vysvětlení, že něco kupovat prostě nebudem, že to je jen reklama, ale občas si prozpěvují nějaké ty hudební slogany – no děs. hlavně pře nimi ty reklamy přepínám nebo aspoň vysvětluju, že jim nesmí věřit

já u tv ráda žehlím – a někdy mě i ta ::vata:: v programu zaujme natolik, že si nepustím něco ze záznamu :) a to pak před reklamou není úniku :/

Nejlepší odpověď
iwetax

Nemám ráda tu na mléko Lactel ( tatí, jak se dělaj děti?) Protože je vždy v Ulici na nově. Líbí se mi reklamy na Vodafone a na Kofolu s klukem na kole :http://www.you­tube.com/watch?v=DUq­c3o6j9p0 A na Sazku : http://www.you­tube.com/watch?v=Ab­CuCN2m6Lk . taky na tu vodu jak je někde v přírodě asi Rajec

Další odpovědi
anonym

Mě nejvíc štve to, že usínám u filmu, televize spustí reklamu a je tak o 20% hlasitější než ten film.Jinak všeobecně reklamy se snažím přehlížet,ale některé se povedou, ale televize je pak pouští často až je to otravné

barnajka

Obecně mě nejvíc štvou ty, který nemůžu přepnout/vypnou­t/obejít/vyhnout se jim…a jsou vtíravý jak alpa :D A který ze mě dělají blbce a myslí si, že jsem tak tupá, že jim na to skočím :D
Když mám být víc konkrétní, tak třeba nesnáším reklamy na řasenky – ty fifleny modelky mají ve spotu nalepený umělý řasy a budou mi věšet bulíky na nos, že takhle dlouhý, hustý, černý, dokonale oddělený řasy mají díky řasence XY. Jsem blbější já nebo oni?! :D Stačí pozorně sledovat celý ten spot – a někde v rožku v něm najde MIKRO písmem napsanou poznámku: „Pro ilustraci byly použity umělé řasy.“ Musíte číst rychle, ta formulka se na obrazovce objeví na 2, 3 vteřinky :)

A já si vždycky říkám: Pro ilustraci ČEHO?! Nemá ta reklama snad demonstrovat úžasný schopnosti té které konkrétní řasenky?! Taky dovedu mít řasy jak smetáky, když si na ty svoje nalepím trsy umělých :)
Měla jsem ráda ty úplně úpně první reklamy na Vodafone (tehdy ještě Oskar). To jsem se dokonce těšívala, až budou mít nějakou novou :) Nejradši jsem měla tu s prodavačem „kopeckové“ zmrzliny, ale nevím, jestli si na to ještě někdo pamatuje :))
Doplňuji:
Jinak máloco je na světě ubožejší, než reklamy na prací prášky a saponáty (viz např. Bonux⇒ v každé reklamě vystupuje intelektově jednodušší manželský pár, co vede ještě jednodušší dialog // Jar⇒ „Co nového, Adámkovi?“).
Poslední extrémně idiotská reklama, kterou jsem v tv zaregistrovala, byla XXX Lutz a to jejich „ta ta ta ta“ – krátce na to jsem koukání na tv odbourala úplně, a mám od reklam svatý pokoj :)

baghira

Reklama mě v zásadě neštve – když je blbá, tak je blbá, kdyby mě mělo štvát všechno, co je blbé, tak už jsem mrtvý.

Naopak příklad perfektně udělané reklamy je „i andělé podlehnou“ – ale ne ta třicetisekundová verze, co běží v televizi, ale devadesátisekun­dová, určená pro kina (dá se najít na youtube)

Stephanie

xxx lutz tatatata – nejhorší reklama všech dob, snad.
A taky velmi stupidní reklamy má always!

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=KHTEj­Q6W_ls

fg

Tak třeba ta reklama na mléko LACTEL to ihned přepínám program.Opakovaná sranda už není srandou.Stejně tak reklama na Dobrou mámu.Jak tam mluví s plnou pusou.Nebo ta de**lní znělka v reklamě na Fantu.Nebo ty obchoďáky.Jejich „Cenové bomby“.V albertu z 6Kč zdražili žárovky až na 15.A co teleshoping.Jejich parní mop.Známý si ho koupil a 5 měsících se ucpala trubka a tekla z něho voda.Někteří dovedou vymyslet takový způsob upoutávky,že to člověka nas*re.Nebo reklama na kosmodix.Kolikpak tomu dotýčnému,co to chválí zaplatili.A co blendadent zjistilo se,že je nebezpečný a ta bába kecala že je to super.Místo něho přišla korega A zas ta stejná bába.A co furt o kvalitě elektra.Je to beztak všechno čína.

fcoop

Reklamy........! Když si dovolím vyjít z předpokladu,že tvůrci těch strašidelných zhovadilostí nejsou retardovaní úchyláci,nabízí se ta věčná otázka – „Proč“?
Proč zdánlivě normální lidé nutí další normální
ke sledování těch stupidit.
Je jasné,že to je velmi dobře vykalkulované.
V reklamách se točej obrovský prachy.Jsou jedním ze zákl.pilířů naší tak rozvinuté civilizace.Proč vznikly soukromé TV? Určitě ne proto,aby nesly pochodeň osvěty,nebo aby po vyčerpávající práci mohl tolik,ach tolik znavený jedinec usednou k bedně a kochat se.
Ten tzv. „tv program“ existuje jen proto,aby byl důvod vůbec vysílat.Hlavní program jsou reklamy.To ostatní je jen vata.
Reklamy – je to opravdové a reálné vymývání mozků.Oni velmi dobře vědí,jak funguje podvědomí. To známé:„Stokrát nic umořilo osla“- to opravdu funguje.
Jinak by to nedělali.
A – o prachy jde vždy až v první řadě.
Doplňuji:
http://viox.cz/con­tent/legracni-hloupy-a-zakazany-reklamy-cast-1

Berušinka

No, ta na ten jogurt je fakt děsná! To máte pravdu … pouze jedna reklama mi vždycky zvedne náladu – ta s Ondrou a Naďou =D
Jinak nesnáším ty reklamy na „umělá“ jídla v pytlíku – opravdový vývar se udělá jen z masa! Ne z nějaké náhražky … já na Tv nekoukám – naštěstí – to jen když procházím do kuchyně, tak to má mamka puštěné …

Ar

Drtivá většina reklam mi připadá , že je zaměřené snad na mentálně zaostalé. Každý kdo používá mozek , musí ho tyto reklamy „nadzvednout“
Snad nehezčí reklama je o vánocívh na Kofolu „nené jaá nemusím já už ho vidím“ Ta mně připadá nápaditá a hezká.
V současnédobě mně „vytačí“ reklama na „kjušovice“ od té doby co jí vysílají, než jejich splašky raději bych se napil vody z louže.

anonym

Reklamy nemusím vůbec žádné, přepínám, odcházím, takže nemám žádnou neoblíbenou.Kam jdu?Kakat ke Kájovi.

dědapetr

Reklamy mě nevadí a ani neštvou,protože na ně nereaguji a někdy se mě hodí když potřebuji při sledování něco udělat,například kafe atd.

DDarent

Já nesnášim třeba ty ,,kydy'' od alzy na youtube, když říkaj o telefonu za 1000Kč jak je výbornej a nic mu nechybý a jakej má výkon, a když si ho člověk koupí, tak ten mobil stěží utáhne kalkulačku!!! To jenom aby prodaly!!

eLx

osobně mě asi nejvíc ubíjely reklamy typu „můj lékař mi doporučil pastu XXX, aby mé zubní krčky zůstali zdravé a dásně také…“, ale jinak na TV už nekoukám a když chodím po městě nebo jedu MHD, jsem tak trochu ve svém světě, takže to moc (vědomě) neregistruji.. :)

Rufus

Ber to s nadhledem, dokonce jsem musela překousnout i to, že dívající se na film, tak skočila reklama a jen pro podívání jsem přeladila jiné stanice a je to náhoda, nebo záměr, že současně byly reklamy snad všude. Vrátila jsem se k původnímu řešení: odskočím si na WC, nebo do kuchyně pro něco na zub, nebo si očistím zuby apod…prostě v ten čas od bedny vypadnout…A remlamy podle mne jsou všechny když už ne klamavé, tak zavádějící a spousta věcí, které reklamy nemaj, mají napopak daleko lepší kvalitu a méně stojí…
Doplňuji:
P.S. Jedna z mála reklam, co mě na nakupy sece nenavnadila, ale ta první potšila oko, ta druhá byla fakt vtipná, ani jedna se už dávno nezobrazuje, tak jen pro pamětníky: Třepotající se kolibřík na květinou, reklama na parfém VanillaFields, druhá na něco s mobilem, kdy na Zemi přistál talíř UFO a marťánek vidí člověka s mobilem, a ptá se druhého: Kdo je ten malý a chytrý, co ho drží ten velký a blbý? To nemělo chybu a dá se to praktikovat jako hláška i v životní situaci..