martinek10

Jaký televizní kanál máte nejradši?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
tom004

ČT2

Dobrý den. Pro mne chybí ČT 24. ČT2 je označen,jen pro úplnost formuláře.

kropitko

ČT2

Taky mi chybí ČT24,,,

FilasČT

Prima

Velmi rád taky sleduju Prima COOL jsou tam opravdu zábavné pořady.

quentos

NOVA

váhal jsem mezi Novou a ČT2. Nakonec zaškrtávám Novu, protože ČT2 je sice bezvadný program, ale nesleduju ho, jelikož ho doma nechytám :{(>

venkovan

ČT1

ČT1 jen výjimečně, ale přednost jednoznačně mají Discovery, oba kanály Viasat, Spektrum, atd.

anonym

ČT1

SajmonModer

ČT2

Ale taky se rád dívám na Primu a na Prima Cool, mají tam skvělé serály a Smpsonovi. Nesnáším Novu!

DomcaCZ

NOVA

DusanOrlik

NOVA

sandy45

NOVA

misa:-)

NOVA

Aším

Prima

filva

ČT2

nikolkap

NOVA