loosi

Jaká práce je pro muže něco jako pro ženu prostitutka?

Sposuta holek chodí za peníze, ať v clubu či doma na privátě. Vydělají dost peněz, ale to chlap dělat nemůže, resp. by za to nikdo neplatil, tak by mě zajímalo co je podle Vás synonymum pro chlapa:-)? Z normálního platu přece člověk nebude utrácet za holky:-) Dík

Nejlepší odpověď
Alesh

Gigolo je muž nabízející ženám za úplatu společnost, doprovod do společnosti a poskytující sexuální služby. Tak jako prostitutka poskytuje sexuální uspokojení mužům, gigolo poskytuje sexuální uvolnění ženám. Vzhledem k povaze žen, které obecně hledají spíše porozumění a pozornost, na rozdíl od mužů, kteří platí prostitutkám za možnost realizovat sexuální uvolnění, je gigolo vyhledáván často jako dobrý společník. Řada žen ve skutečnosti nemá zájem s gigolem realizovat sexuální akt. Některým ženám se od jejich partnerů v dlouhodobých vztazích nedostává galantnosti, pozornosti, něhy, pocitů důležitosti a uznání. Řada žen chce, aby k nim byl muž, kterému zaplatí za to, že jim bude dělat společnost, především zdvořilý, pozorný a milý, chodil s nimi po nákupech, zašel s nimi na večeři apod.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Gi­golo

Další odpovědi
annas

Je to gigolo. Ten nabízí ženám za úplatu společnost, doprovod do společnosti a poskytuje sexuální služby.

Tak jako prostitutka poskytuje sexuální uspokojení mužům, gigolo ženám.
-
Dokonce je možné najít inzeráty, v nilchž gigolo nabízí erotické služby ženám.
Doplňuji:
Pro zajímavost jsem se podívala do Rejzkova Ertymologického slovníku.
Výraz gigolo je mladší, zpočátku měl jiný význam = profesionální tanečník. U nás se začal objevovat častěji počátkem 20. století

Rejzek uvádí výraz prostituka i prostitut současně.

" Přes moderní evropské jazyky z lat. prōstitūtiō tv. od prōstituere ‘veřejně vystavovat, zaprodávat (se)’ z prō- ( :pro-1) a statuere ‘postavit, vystavět."

„Gigolo ‘muž nechávající se vydržovat od žen’. Z fr. gigolo, mužské formy k gigole(tte) ‘profesionální tanečnice v tančírnách, původně tedy tanečník, k giguer ‘hopsat’ od gigue‘noha’, ale také ‘housle’ (z germ., srov. něm. Geige). Snad tedy vývoj ‘housle’ ‘hopsat’ a od toho zpětně ‘noha’?“

jinak diskuse

anonym

Prostitut,gigolo

gecco

Gigtolo – voz kolegové…
😉

Ale osobně se přiznám, že za mnohem horší považuju práci dealera, podomního prodejce – ´zlatý´ holky a kluci na telefon…

Toruk

Prostitut je běžný, dělají to jak gayové, tak heterosexuálové, muž- muž; pak džigolo, muž slouží většinou starší dámě.

marci1

„Prostitut“, pokud pracuje pro ženy bývá nazýván „gigolo“. 🙂

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pros­tituce

Agneta

Aha, tak „spousta holek“?… a nechtěl bys to dělat taky? Vždyť můžeš vystrkovat zadek na teploušky, když si „z normálního platu“ holku nemůžeš dovolit :DDDDD

isteron

A už sa objavil aj manžel na hodinu, t.j. domáci opravár, údržbár, ktorý pracuje v byte osamelej ženy a po dobre vykonanej remeselnej práce, dokáže ešte aj uspokojiť zákazníčku bez partnera aj v oblasti psychicko – telesnej oblasti.

zjentek

tak třeba manekýn ..a nebo pokladní v Lidlu