Questman

Jaká písnička hraje v této reklamě?

Asi si nevzpomenu na značku, myslím, že to snad bylo Garnier? Nevím jistě.
Dávají to teď v televizi, jdou tam nějaké ženské a mají něco s vlasama 😁 Taková zrzka tam obejme jinou ženskou s rozcuchanými vlasy a nasadí takovej podivnej výraz jako ,,ale ne´´ nebo tak nějak. Pak tam jdou 3 ženský do kabinek a vyjdou jen dvě a ta uprostřed natáhne zpod plenty jen ruku pro klobouk. V té písničce je rozumět nějaké ,,bla bla feeled, like that, watch you like that´´ asi tak ale není to moc zřetelné. Prosím poraďte někdo, nemůžu ji najít :(

Odpovědi
Lilix

Terrance James – Why you gotta be like that :)