Calimë

Jaká kombinace je správně?

Potřebuji do básně větu končící na „crimson“, věta má znít asi jako: Oči plály rudě
Jak větu napsat, aby končila na crimson?

Nejlepší odpověď
quentos

připravte se na to, že to bude šroubovaný, protože přirozenou cestou crimson na konec téměř nedostanete. Takže co třeba „eyes shone red like crimson“ (před eyes příslušné přivlastňovací zájmeno nebo člen; pokud plály rudě v nějakém konkrétním okamžiku v minulosti, je třeba „shone“ nahradit tvarem „were shining“)

Další odpovědi
nonnel

Oči plály rudě, v dáli vrčel Simson
a můj soused vedle poslouchal King Crimson.

Pozn. Simson je motocykl a King Crimson byla anglická kapela.
Doplňuji:
Já se omlouvám. Nevěděl jsem, že to má být anglicky. Jako kdybych nic nenapsal.