MichalN

Jaká je základní otázka života, vesmíru a vůbec, na kterou je odpověď 42?

Nejlepší odpověď
fcoop

Kniha „Stopařův průvodce po galaxii“.

Kniha odpovídá na základní otázku Života, Vesmíru a vůbec. Odpověď je 42. V knize ji vypočítala Hlubina Myšlení, největší počítač všech dob. Podle knihy není známo znění základní otázky.

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

6*7 ? 🙂

Ella

v knize a filmu se říká: „jaká je odpověď na základní otázku života, vesmíru a vůbec?“

myslím, že tou otázkou se myslí: Jak vznikl život? Kde se vzal vesmír? A jak tohle všechno vlastně vzniklo?

podle mě je to základní otázkou, v knize se to nepíše, ale základní otázku jsme si určitě už všichni někdy položili :)