Avatar uživatele
zjentek

Položili jste zde někdy otázku, na kterou neznáte odpověď?

Těžké otázky.


Onehda tu kdosik reklamoval, že je tu malo dotazuv v zabavě a ostatnim! Takže hahaha, odpovidajte!

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, ivzez, Drap, Anikitos před 2112 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zpočátku jsem málo kladla otázky. Později jsem začala na požádání některých uživatelů vkládat otázky v rámci „annasina vzdělávacího dopoledne“ – týkalo se jazykových jevů a pravidel. Byl to protiklad zábavné „noční linky“ uživatele Miroslavsta".

Několikrát jsem se ptala, jak vyřešit problémy s počítačem – zde jsem samozřejmě odpověd neznala.

V poslední době jde o otázky názorové, které se týkají významu některých jazykových spojení, hříček se slovy atd. Takže zde odpověď neznám, zajímá mě, jak odpovídající otázku pochopí Na rozdíl od jiných tazatelů beru i názor, s nimž nesouhlasím, pokud se týká dotazu. .

Myslím si, že vložení odborné otázky záleží také často na kategorii. Pokud jde o odborný dotaz, měla by být správně uvedená kategorie. Často se podle toho může odpověď lišit.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Ano, 557×.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano dokonce několik takových. Na mou úplně první otázku nemám doposud uspokojující odpověď

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Zrovna teď se chystám. :) Jinak – ono má smysl se ptát na něco, co vím? ;) :D :D

Jiná věc je, zdali jsem na své dotazy dostal USPOKOJIVOU odpověď. :)

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ano.

Jedna byla před pár dny skryta z důvodu opakující se otázky.
Jenže v té původní požadovaná odpověď není…

(Přemýšlím, jak se zeptat znovu, aby otázku nečekal stejný osud.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Viac, než mám prstov a ďalej už neviem počítať.
Otázky vkladám preto, že sa chcem niečo dozvedieť. Ešteže mám múdre hlavy okolo, otázok je 2,863% z mojich všetkých otázok a odpovedí

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

aliendrone a iní pochybovači o zmysle otázok
vždy sa nájde nezodpovedaná otázka, na ktorú sa hľadá odpoveď. ani vy určite nemáte všetky vaše otázky zodpovedané.

Aj ja mám otázku, a nie jednu: odkaľ pochádzajú ľudia, čo všetko vedia?

před 2111 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek