zjentek

Položili jste zde někdy otázku, na kterou neznáte odpověď?

Těžké otázky.

Onehda tu kdosik reklamoval, že je tu malo dotazuv v zabavě a ostatnim! Takže hahaha, odpovidajte!

Nejlepší odpověď
annas

Zpočátku jsem málo kladla otázky. Později jsem začala na požádání některých uživatelů vkládat otázky v rámci „annasina vzdělávacího dopoledne“ – týkalo se jazykových jevů a pravidel. Byl to protiklad zábavné „noční linky“ uživatele Miroslavsta".

Několikrát jsem se ptala, jak vyřešit problémy s počítačem – zde jsem samozřejmě odpověd neznala.

V poslední době jde o otázky názorové, které se týkají významu některých jazykových spojení, hříček se slovy atd. Takže zde odpověď neznám, zajímá mě, jak odpovídající otázku pochopí Na rozdíl od jiných tazatelů beru i názor, s nimž nesouhlasím, pokud se týká dotazu. .

Myslím si, že vložení odborné otázky záleží také často na kategorii. Pokud jde o odborný dotaz, měla by být správně uvedená kategorie. Často se podle toho může odpověď lišit.

Další odpovědi
quentos

Ano, 557×.

Drap

Ano dokonce několik takových. Na mou úplně první otázku nemám doposud uspokojující odpověď

aliendrone

Zrovna teď se chystám. :) Jinak – ono má smysl se ptát na něco, co vím? ;) :D :D

Jiná věc je, zdali jsem na své dotazy dostal USPOKOJIVOU odpověď. :)

ivzez

Ano.

Jedna byla před pár dny skryta z důvodu opakující se otázky.
Jenže v té původní požadovaná odpověď není…

(Přemýšlím, jak se zeptat znovu, aby otázku nečekal stejný osud.)

led

Viac, než mám prstov a ďalej už neviem počítať.
Otázky vkladám preto, že sa chcem niečo dozvedieť. Ešteže mám múdre hlavy okolo, otázok je 2,863% z mojich všetkých otázok a odpovedí

led

aliendrone a iní pochybovači o zmysle otázok
vždy sa nájde nezodpovedaná otázka, na ktorú sa hľadá odpoveď. ani vy určite nemáte všetky vaše otázky zodpovedané.

Aj ja mám otázku, a nie jednu: odkaľ pochádzajú ľudia, čo všetko vedia?